Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Krzysztof Bosak: Ideowe podstawy polityki narodowej i walka z dyktaturą politpoprawności!

Dodano: 2019-03-10

Wyświetleń: 32562

Czas trwania: 47:52

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Krzysztof Bosak: Ideowe podstawy polityki narodowej i walka z dyktaturą politpoprawności!


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Marek Matecki
Szanowni Państwo,Dziękuję za komentarze. Odnosząc się do tych negatywnych, dotyczących postawy mojego ciała: zgadzam się, nie wygląda najlepiej. Nie było to spowodowane brakiem szacunku, tylko niewielką różnicą pomiędzy wysokością poziomu stołu i krzesła. Tak, czy owak, trzeba nad sobą pracować. Pozdrowienia, CWP.
Daniel B
Ja bym nie mieszał życia doczesnego z religią. w sensie relacji polityka - religia.
ong valcot
Uwazajcie na Mentzena bo on to jest prawdziwy ideolog (choc sie kryje ciut z tym) libertarianizmu. On to jest JKM do potegi n-tej czyli wlasnie redukcjonizm.
ong valcot
Wiecej rozmow p. Bosaka z p. Mateckim!
ong valcot
Tak czy inaczej sprawa imigracji jest najwazniejsza, gdyz tworzy sytuacje faktow dokonanych, ktore sa w zasadzie nieodwracalne.
ong valcot
Problem z imigrantami, ze oni tej "wspolnoty ducha" nie wykreuja a raczej wykreuja swoja wlasna tozsamosc i co za tym idzie roszczeniowosc. Pewne grupy nigdy sie nie zasymiluja jak np. Zydzi, Muzulmanie i Czarni... Dlatego neietsty nie da sie uciec od zagdnienia etnicznego i rasowego. Jest to b. delikatna sprawa ale niestety trzeba wymyslec sposok jak o tym mowic. W tym sensie pojecie "prawdziwego Polaka" nie jest bezzasadne. Poruszaja ta sprawe poddamy sie bezlitosnemu ostarzalowi lewicy i mediow. Tak czy inaczej sprawa imigracji jest najwazniejsza, gdyz tworzy sytuacje faktow dokonanych, ktore sa w zasadzie nieodwracalne.
Byczuś
Witam, szybkie pytanie: Kiedy kolejny epizod ?
ROBERT JAKUBOWSKI
Tacy ludzie jak pan Krzysztof Bosak paraliżują swą inteligencją niemal całą medialną i polityczną wierchuszkę .Pamiętam pana Bosaka z sejmu kiedy był jeszcze politykiem LPR-u już wtedy dał się poznać z dobrej strony jako bardzo racjonalnie podchodzący do życia człowiek-nie mogę jednak zrozumieć dlaczego sprawy wydawać by się mogło oczywiste tak drażnią elity w naszym kraju-odpowiedź jaka może przyjść do głowy po krótkiej refleksji to lęk przed utratą władzy nad obywatelem.Pan Bosak i jemu podobni są solą w oku każdej władzy której celem jest infiltracja umysłowa obywateli w dalszej perspektywie skutkująca całkowitą biernością obywatelską na sprawy społeczne światopoglądowe ekonomiczne etc.Jest jednym z niewielu polityków poza głównym nurtem który nic nie stracił ze swej świeżości samodoskonalenia i autentycznego zainteresowania sprawami Polski.Mówi płynnie sensownie nawet przeciwnicy muszą przyznać iż jest postacią nietuzinkową celowo marginalizowaną przez media co jest zabiegiem zupełnie zrozumiałym z punktu widzenia mniejszości czujnej na tego typu intelektualne fajerwerki obnażające głupotę naszych elit.Jest jednak w społeczeństwie takim jak polskie brak owej refleksji nad stanem i jakością naszych władz-bombardowani tematami tak mało istotnymi uwodzeni głosem sondaży obywatel staje się z czasem obojętny na sprawy istotne i to jest zadanie dla takich ludzi jak Krzysztof Bosak by z tego letargu z tej niemocy uczynić oręż w walce z zawoalowaną prawdą jaką dumnie na swych sztandarach uczciwości niosą koncerny polityczne i partie medialne ta gra słów ma szerszy kontekst społeczny ponieważ w sposób celowy obywatel jest zniechęcany do podejmowania jakichkolwiek decyzji z tym co jest istotą demokracji na czele. Honore de Balzac...!!!!
Ola Kamyk
Pan Krzysztof bagatelizuje kwestię czy używać mówić regrysywiści, czy progresywiści, postępowcy, czy wsteczniacy. Sprowadza to do pewnej czepliwości- domyślam się między innymi kogo:) Tymczasem nie jest to kwestia pustej semantyki, a ludzkiej świadomości, albo będziemy mieli odwagę mówić swoim językiem, nazywać rzeczy po imieniu, albo przegramy. Jest jeszcze aspekt propagandowy. Jak mamy przekonać młodzież- odrzućcie rozwój, postęp, progres? To ma znaczenie dla upowszechnienia wiedzy o tym, co chce zrobić lewica ze społeczeństwem, kulturą. Jest jeszcze inżynieria społeczna. Modnie jest straszyć tą inżynierią. Moim zdaniem inżynieria społeczna jako metoda oddziaływania na społeczeństwo przez rządzących jest nieunikniona. Obrona rodziny, ładu społecznego ufundowanego na rodzinie wymaga metod inżynierskich. Nie możemy w XXI wieku używać metod kowalskich, mając za przeciwników inżynierów. Musimy być lepszymi inżynierami- przewidywać skutki decyzji na kształt społeczeństwa, strukturę opartą na rodzinie i przeciwdziałać jej rozpadowi, zmianie.
Jerry kubnik
Pan dziennikarz jest tylko "młodym żaglem" oczywiście podlega prawom grawitacji... Ziema go ciągnie, cóż należy zproponować bezzwłocznie fitness club, jogging itp. Ten Pan "Zegarynka" ma jakąś wiedzę, ale nieumiejętnie operuje oddechm i bezpotrzebnie skwasza wypowiedzi mistrza słowa Pana Bosaka zwykłym yhhhmmm, no co to jest? Należy to szybko poprawić jakimś kursem vizerukowo- logopedycznym, bardzo proszę. Inaczej nadal będe to napiętnować !!!Jakość to nie tylko treść, ale też kultura prowadzenia dialogu na poziomie minimum dostatecznym a nie na poziomie chłopca oderwanego od joistck of playstation/XBox.