Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Krzysztof Bosak: Ideowe podstawy polityki narodowej i walka z dyktaturą politpoprawności!

Dodano: 2019-03-10

Wyświetleń: 31055

Czas trwania: 47:52

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Krzysztof Bosak: Ideowe podstawy polityki narodowej i walka z dyktaturą politpoprawności!


         Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Marek Matecki
Szanowni Państwo,Dziękuję za komentarze. Odnosząc się do tych negatywnych, dotyczących postawy mojego ciała: zgadzam się, nie wygląda najlepiej. Nie było to spowodowane brakiem szacunku, tylko niewielką różnicą pomiędzy wysokością poziomu stołu i krzesła. Tak, czy owak, trzeba nad sobą pracować. Pozdrowienia, CWP.
Mokele Mbembe
Panie redaktorze, wygląda pan jak menel leżąc na stole podczas rozmowy. Naprawdę, trochę szacunku dla swojego rozmówcy również przez przybranie pozycji siedzącej ogólnie uznawanej za godną
riskzerobeatz
Mój ulubiony polityk, zawsze z klasą.
Ella Kruk
Wiecej tego redaktora, blagam, bo Roli sluchac nie mozna. Ja sie bardzo ciesze, ze wRealu istnieje, szanuje cala redakcje, ale w.w. jest nie do zniesienia. I w ogole bardzo dobry program, tego wlasnie brakowalo. Dziekuje i pozdrowienia.
Mariusz Wróbel
Z całym szacunkiem i sympatią dla wRealu24, ale tylko Krzysztof Lech Łuksza ma zadatki na redaktora, ciężko mu odmówić profesjonalizmu, czego nie można powiedzieć o tym nowym (wygląda, jakby zaraz miał mi spuścić wpi**dol) ani niestety o Marcinie, który, choć szczery w tym co robi i chwała mu za to, nie ma za grosz talentu dziennikarskiego, daje się łatwo ponosić emocjom, czasem przesadza w swoich wypowiedziach zapominając, że nie rozmawia z kolegami przy piwku, a mówi do tysięcy osób go oglądających, no i w sumie połowa jego wypowiedzi to utarte powiedzonka i frazesy, które nachalnie powtarza w każdym programie, niezależnie od jego tematu. Ktoś powie "węgiel?" Marcin powie "Polska węglem stoi, siedzimy na węglu", ktoś powie, że nazwano go faszystą? Marcin powie, że jest agentem USB i HDMI oraz doda "won z tą kłamliwą narracją"... wiecie o co mi chodzi.
Dariusz Drzemicki
Według Pana Krzysztofa katolik socjalista to prawica.
Marysia Mikulska
Według SN Izraela Żyd nigdy nie przestaje być Żydem. „Powiadają, że mnóstwo żydów przystępuje do chrztu. To wcale nie szkodzi. Ochrzczeni posłużą nam właśnie i będą dla nas stopniami, po jakich wejdziemy na drogi nowo-odkryte, obecnie jeszcze nam nieznane; albowiem neofici trzymają się zawsze nas i pomimo chrztu ich ciała, duch i umysł zostają prawie zawsze żydowskiemi. Żydzi i kahały z objaśnieniem Teodora Jeske-Choińskiego, Warszawa w drukarni synów st. Niemiry Plac Warecki 4, rok 1914 str 12. W Rosji, zaraz po rewolucji wszyscy adwokaci i inni co przyjęli prawosławie, luteranizm lub inne wyznania powrócili na łono Judy. Przyjęli inne wyznania jedynie dlatego, ażeby módz mieszkać w Piotrogrodzie lub Moskwie i przynosić wielkie korzyści Żydom. Strzeż się żydów i bolszewików, Częstochowa 1918,s.15. Chociaż Żydzi przyjmowali chrzest i przechodzili na wiarę chrześcijańską, to czynili to tylko pozornie, w głębi serca wyznawali zawsze religię mojżeszową. Historyk żydowski Heinrich Gratz w Geschichte der Juden przyznaje: „Ciągle wykonywać pozory obcej religii, a przecież w duchu miłować swą własną, do tego zdolny jest tylko silny charakter". Żyd – antycypując w pojęciu społeczno-socjologicznym, to mafijny syndykat zbrodni i grabieży - tak to wynika z prawa żydowskiego i praktyki. Praktyka kultury żydowskiej to aksjologicznie odwrócony wektor chrześcijaństwa. My Chrześcijanie - Polacy swoją kulturę opieramy na miłości o czym powszechnie i w kulturze i faktach natomiast żydostwo na odwrót, opiera swoją kulturę na nienawiści, skrytobójczym mordzie, terrorze i grabieży – dając takie owoce jak kulturowy rasizm (naród wybrany) a także bolszewizm z jego komunizmem czy obecnym wydaniem karykaturalnej formy demokracji włącznie z usankcjonowanym semickim apartheidem.
ROBERT JAKUBOWSKI
Krzysztof Bosak to polityk z poza głównego nurtu lecz jest to mądry facet dlatego nie jest zapraszany do telewizji które wiodą prym na rynku medialnym w Polsce.P.S Jednak najsmutniejsze jest to iż w naszym kraju nic się nie zmieni dopóki dopóty obywatel nie zrozumie że wybory których dokonuje mają ogromne znaczenie świadome wybory.Honore de Balzac..!!!!
ciasteczkowy mięsożerca
Dobry wywiad
John Common
Super wysoki poziom obu was, oprocz, redaktora ktory mowi pieknou polskou mowou. Niestety nie wydaje mi sie mozliwe aby w pelni poprawic byt polakow jesli bosak mowi o zbrodniach hiterowskich bez podania faktow. To sa mity, a gdzie sa fakty? Gdzie sa dokumenty, gdzie sa rozkazy, gdzie jest akt czy ustawa mowiaca o zbrodniach? Mowmy fakty.