Uwaga! Prowadzimy prace serwisowe. Mogą wystąpić problemy z działaniem strony, dlatego prosimy o niekupowanie kont premium.

Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Planet ANM / EljotSounds - Mroczny rycerz

Dodano: 2014-09-03

Wyświetleń: 1068277

Czas trwania: 04:37

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Planet ANM / EljotSounds - Mroczny rycerz


         KUP Singiel MP3 - http://sklep.aptaun.pl/single-mp3/plf671401502.html

Planet ANM - http://www.facebook.com/Planet.ANM
EljotSounds - http://www.facebook.com/EljotSounds
Aptaun - http://www.facebook.com/aptaun
Chouette - https://www.facebook.com/Damian.Basinski.CHOUette 
Szczepan Skibicki - http://skibickifoto.pl/ 

Aptaun Records ma przyjemność zaprezentować klip do utworu „Mroczyny rycerz”, a tym samym przywitać w swoich szeregach nowych artystów, którymi są jego autorzy – Planet ANM i EljotSounds.
„Mroczny rycerz” jest pierwszym singlem promującym zbliżające się wielkimi krokami, pierwsze „legalne” wydawnictwo tegoż duetu pt. „Universum”, którego premiera zaplanowana jest na jesień/zimę 2014 roku...


Tytuł: Mroczny Rycerz
Album: Universum
Słowa: Planet ANM
Muzyka: EljotSounds
Gitara elektryczna: Marcin “Steven” Piotrkowski 
Reżyseria, ilustracje: Damian “Chouette” Basiński 
Zdjęcia: Piotr Ejsmont, Szczepan Skibicki
Montaż: Szczepan Skibicki
Aptaun Records 2014        

Komentarze


Oskar Kimon
Planet wróć błagam!
Miłosz Jóźwiak
Mistrz!
Monika Dróżdż
Pierwsza Liga Panie Planet ANM, Witamy
Edyśka46
Tak bardzo uwielbiam ❤️❤️
Ro bert
jedyny minus to ich brak.. tak myślę
Piotrek M .ukume.
Ma ciekawą barwę głosu, myślę że dobrą do innych słów i muzy.
Pak One
OGIEŃ!!!
Konrad Ch
Planet to jest prawdziwy artysta. Nie to co dzisiejsi pseudo raperzy.
Paulina Sk
Cześć, jestem Bruce, i mieszkam w Gotham.Jestem mecenasem sztuki, mam fortunę.Ludzie szanują mnie, a miasto już mnie kocha,bo moje konto to niewyczerpany strumień.Lubie szybkie auta, damy z charakterem, pijeTokaj, lubię stół zastawiony syto.Brukowce piszą że jestem gentlemanem,ale męczy mnie ten luksus bycia celebrytąi po uszy mam tych głupich dup co włażą mi do wyra.Nie lubię trufli i frutti di mare.Jestem Playboyem i kolekcjonuje wina.Typy w pas mi się kłaniają a za plecami mówią- Szpaner.Ludzie znają tego gościa w czarnej masce,Muszę milczeć o nim, muszę się kryć.Jego tożsamość zna tylko lokaj Alfred.Dzisiaj w nocy rozgnieciemy kilka gnid.Ref. x2Wznieś głowę wysoko, Patrz na wieżowce,jak cień przetnie niebo,nieboZapamiętaj ten obraz na dobre to,Mroczny rycerz, człowiek demon. 2.Nietoperze zrobią zawsze to co zechce,Ty nie zdołasz mej sylwetki nawet dostrzec,Batarangi, bezszelestnie, tną powietrze,Mroczny rycerz synu najemnikom wypowiada wojnę,Siedzi na samej iglicy the Clocktower Mów mi nocny mściciel, człowiek nietoperz,Ludzka Chiroptera, kodeks kuty w skale,Ty nie zatrzymasz mnie, wiec nie zamykaj okien,Jim Gordon oddaje strzał ostrzegawczy, nim ta kula, sięgnie nieba,jesteś mój, jestem szybszy, nie masz czasu podjąć walki, dzisiaj zobaczysz jak wyglądam ten widok, cię zetnie z nóg,Jestem tworem tego miasta,jego klątwą,jestem koszmarem co się wtapia w rzeczywistość,Jestem królem nietoperzy,tnę nieboskłon,Szczurów oprawcą i obrońcą słabych istot.Ref. x4Wznieś głowę wysoko, Patrz na wieżowce,jak cień przetnie niebo,nieboZapamiętaj ten obraz na dobre to,Mroczny rycerz, to człowiek demon.
sebastian
Kto z 2018