Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Jan Paweł II Musicie od siebie wymagać.m2ts

Dodano: 2012-11-29

Wyświetleń: 44331

Czas trwania: 04:09

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Jan Paweł II Musicie od siebie wymagać.m2ts


                  

Komentarze


Jan Jarczyński
JUZ DOSC MAM TYCHSWIETOSCI.SOLIDARNOSCI I BALCSROWICZA
M W
Tylko Bóg Stworzyciel Nieba i Ziemi może nam pomóc . A będzie nam pomagał , jeżeli będziemy zachowywać Jego Przykazania . Właśnie druga wojna światowa powinna nam pokazać , że musimy się nawrócić do Pana Zastępów . Bo inaczej zostawi nas . Panie Boże , Stworzycielu Nieba i Ziemi , ja wiem , że ode mnie nic nie zależy . Pomagaj nam Polakom nawrócić się do Ciebie, a wtedy wiem , że weźmiesz nas w Swoją obrone . Ode mnie nic nie zależy .
Andrzej Hahn
ten wojtyla wcale nie byl taki kolorowy..........................wiele mial zlego za uszami
ALPA
Muita saudade de nosso amada São João Paulo II!!...Foi tão bom estar contigo querido Santo Padre!
promyk
Kochamy Cię Ojcze Święty😊😊😊
Major
KOCHAM CIE JANEK
Konrad Ziętek
Dokładnie tak, drodzy młodzi przyjaciele!!!! Przyszłość POLSKI od was zależy, także od moich dzieci.................. , Polska jest tylko jedna..
Mateusz
Czemu ja tylko słyszę na jedną stronę ??
21031969100
trzeba   wyeliminować   własność   środków   produkcji   ,   kiedy   człowiek   nie   jest   właścicielem   środków   produkcji   wtedy   czuje   sie   nikim   i   oto   właśnie   chodzi  
aneczkapaneczka1
Dzięki Bogu za tego Człowieka, który potrafił tak kierunkować młode umysły. Ciężko w obecnych czasach byc człowiekiem honoru, ale mimo wszystko warto. Z czasem spotka sie ludzi, którzy bedą potrafili to dostrzec i docenić. Bo jak ktoś mądry powiedział (parafraza) : "chociaż jabłko jest gniłe z zewnątrz, to przecież  są w nim jeszcze zdrowe nasiona". Choć czasy są trudne i mam wrażenie, że kraj się rozpada, to chcę wierzyć, że jeszcze odżyje; społecznie, ekonomicznie, kulturowo. Nie możemy zaprzepaścić tego, za co ginęli nasi dziadowie. Kraj nie jest zły, tylko potrzebuje mądrych i uczciwych ludzi do właściwej nim gospodarki.