Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Babu Król - Biała Lokomotywa (Tekst)

Dodano: 2012-03-06

Wyświetleń: 39309

Czas trwania: 04:03

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Babu Król - Biała Lokomotywa (Tekst)


         Płyta do kupienia:
www.babukrol.bandcamp.com

Oficjalny teledysk:
www.youtube.com/watch?v=9LFFnBgeD2U

Babu Król - Biała Lokomotywa
Tekst: Edward Stachura
Muzyka: Budyń + Bajzel

www.facebook.com/babukrol
www.babukrol.bandcamp.com
www.babukrol.art.pl        

Komentarze


fryta141414
z Trójeczki przyszedłem i zostanę dłużej. :)
Bartek Kwapisz
ja
johndoe1667
"...przez ta lokomotywe Edward stracil praktycznie reke...." O cyzm gadasz? On ten wiersz spiewal latami na roznych okazjach, a probe samobojstwa popelnil pare miesiecy przd smiercia po czym skonczyl w psychiatryku. W dodatku, jak by mogl spiewac i grac na gitarze o lokomotywie, skoro stracil palce prawej reki?
igulla
woodstock 2012!
dddorota
Profanacja? To nie jest profanacja, tak myślę. W jedynym z wywiadów z Piotrem Stelmachem Budyń opowiada o tym jak w ogóle zapoznał się z twórczością Stachury, ile mu to czasu zajęło jeszcze w czasach szkolnych, więc kiedy robił to co wyszło ostatecznie z lokomotywą na pewno był świadom znaczenia utworu. Tyle. A minusować nie mam zamiaru, bo każdy ma prawo powiedzieć co mu leży na sercu, Ty tak to odebrałeś/-łaś-Twoje prawo.
Judyta Bartnik
Para buch, koła w ruch! :) Bardzo mi się podoba, Chce mi się żyć, bardzo zyć jak tego słucham, tyle w tym ŻYCIA, sily, energii....,bo tekst przeciez taki pozytywny, tak jak to wykonanie. Wielkie gratulacje ! i dziękuję.
Łukasz Walasik
W czwartek 19 kwietnia słyszałem wywiad z chłopakami na trójce. Podali plany na trasę. Patrzę - Gomunice, 21 kwietnia - kultowy Bogart. Pakuję kolegów do samochodu... Chłopaki - GENIALNE!!! Pozdrowienia dla całej trójki z BABU!!!
BeBe Res
W końcu ktoś odświeżył Stachurę !!! Kocham utwory SDMu, ale Stare Dobre nie ma monopolu na Edwarda S., i dzięki Bogu !!! Kocham muzyczne eksperymenty, które kończą się powodzeniem !!!!!!
duszan2
na pewno. I płacze, że każdy jego wiersz nie brzmi po StaroDobroMałżeńsku. :D widać nie poznał się kolega na zajebistości. :D
maugola
własnie dlatego mój komentarz jest taki zabawny ;p