Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

STAN KADRY | Polska 0:0 Austria

Dodano: 2019-09-09

Wyświetleń: 262337

Czas trwania: 01:17:30

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału STAN KADRY | Polska 0:0 Austria


         Narzekanko po słabym granku - zapraszamy!        

Komentarze


Kuba kubens
Zero dno wstyd , zero pomysłu taktyki planu A , planu B ,,, co to za trener ,, WONT KUR,,,,,,,,
Żółć
Popatrzcie na Brzęczka i na Lewandowskiego przecież to Lewandowski mógłby trenować Brzęczka o ilew ogóle ma jakieś predyspozycje. Po co trener który jest przynajmniej o klasę niższy od większości zawodników ?Przecież mamy zawodników grających w światowych klubach. Celem jest gra na światowym poziomie a trener ?Nie znam Polskiego potencjału trenerskiego, ale dla mnie trenerem powinien być ktoś z ikrą typu Jacek Magiera.Nie mówię, że to ideał, ale widać w nim to coś co potrzebuje mieć trener aby motywować drużynę, aby stworzyć drużynę.
Dan elPolacco
Mój wujek Brzęczka by ppdsumował tak ,,jak ktoś się Wróblem urodził to kanarkiem nie umrze"
Tony Danza
Nie mozemy zregygnowac bo lol Go with the floow and relax...
MISTRALL5
TRAGEDIA... GRAJA JAK ZWYKLE. POZIOM 2-GIEJ LIGI HISZPANSKIEJ ALBO JESZCZE NIZSZY.
janus gate
Końskie Łby o Końskich Łbach
Tadeusz
Ja mam pytanie lub propozycję do dyskusji dla Pana Kowalczyka, napastnika, który nie boi się trudnych dyskusji o piłce, i wiem, że Pan to przeczyta. Polska reprezentacja składa się wyłącznie z emigrantów. Rozumiem, że najlepsi z polskiej ligi wyjechali, trudno z tym dyskutować, ale wystawianie samych emigrantów obniża poziom naszej ligi i odcina ligowcom możliwość gry w reprezentacji. Żeby grać w reprezentacji muszą wyjechać. Lekarstwem na to jest wprowadzenie limitu graczy z poza polski np. do 5 lub 3, a 6 ma być zawsze na boisku z polskiej ligi. Ci ligowcy ze sobą często grywają i będą lepiej rozumieć się na boisku. Z czasem odbije się to pozytywnie na reprezentacji i lidze. Tworzenie reprezentacji z samych emigrantów to wielki błąd. Może Pan podjąć ten temat w programie ?
Tadeusz
Wziaść wygłodniałych ligowców z pierwszej lub nawet drugiej ligi, kilku skrzydłowych się znajdzie, wynik sportowy będzie lepszy, no ale kasa z reklam dla PZPN będzie mniejsza.
kuci23
I pomyśleć że tacy Szwajcarzy mogli zatrudnić ottmara hitzfelda. Może jakiś zagraniczny trener, ale z TOPU!!!
KoobiKo
Tak w sumie te wypowiedzi Brzęczka o tym, że Zielińskiemu musi coś przeskoczyć w porównaniu z wypowiedzią Nawałki, który był zadowolony z "niskiego presingu" w meczu z Japonią to jeszcze jakoś przejdą XD