Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

STAN KADRY | Polska 0:0 Austria

Dodano: 2019-09-09

Wyświetleń: 241738

Czas trwania: 01:17:30

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału STAN KADRY | Polska 0:0 Austria


         Narzekanko po słabym granku - zapraszamy!        

Komentarze


KoobiKo
Tak w sumie te wypowiedzi Brzęczka o tym, że Zielińskiemu musi coś przeskoczyć w porównaniu z wypowiedzią Nawałki, który był zadowolony z "niskiego presingu" w meczu z Japonią to jeszcze jakoś przejdą XD
Makaio Matrioszek
A później te legijne pieski się dziwią, że nikt ich poważnie nie traktuje w środowisku.
eques vistor
czy ktoś z was zauważył, że gramy radosny futbol? jakby nie patrzeć - zagraliśmy 4. ofensywnych piłkarzy!
b o
Przez zadufanie prezesa,,,możemy tak dużo stracić
PolosLatinos
Dobry materiał. Tylko, Panowie, bez tych wulgaryzmów!
Alicja Makosa
A ja mysle tak rozwiazac caly zespol bo to sa stare leniwe kocury co im sie nie chce biegac za pracy lka bo fryzurkr rozwieje albo sukienka sie podwinie odwolac wszystkich i powolac nowy zespol mamy tyle mlodej kadry co oni beda grac dla futbolu a nie dla kasy jest czas zeby to zrobic a wtedy beda grac nasz hymn na calym swiecie
bartua
Na moje oko nasi piłkarze grają tak, by pozbyć się Wuja.
Pan X
To ja się pytam. Dlaczego Austryiacy nie cyknęli tego czegoś na zupełnym luzie 3:0, 5:0.Słuchałem tego w radio - na całkowitej, nikomu nie znanej prowincji. TO JEST FRAJERSTWO AUSTRYJAKÓW TAKI WYNIK - I O TYM TRZEBA MÓWIĆ.
Szymon Puślecki
Co do obecnej polskiej taktyki gry na boisku. Byle się jakoś udało strzelić bramkę na farcie. A nóż po rykoszecie wpadnie. Na treningach pewnie samowolka. Widać, ale proszę Was nie oszukujmy się. Sir Lizerazu" ikona" dla mlodych talentów w kadrze. Panowie to jest półfinał byle nie z Francja w półfinale. Bo będzie problem dotyczący, jak daleko ich obywatel pomógł przeciwnikowi w aspekcie sportowym. Chyba że finał?
Szymon Puślecki
Mam panowie i panie idealnego kandydata do roli selekcjonera. Nie ublizajac ówczesnemu selekcjonerowi, przyjdą trudne mecze i będą srogie porażki A więc Wincente Lizerazu. Co w na to. To jest półfinał z tym panem na następnym turnieju.