Uwaga! Prowadzimy prace serwisowe. Mogą wystąpić problemy z działaniem strony, dlatego prosimy o niekupowanie kont premium.

Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Czy Polacy mogą rządzić się sami? - Hubert Czerniak.

Dodano: 2019-05-10

Wyświetleń: 58541

Czas trwania: 43:49

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Czy Polacy mogą rządzić się sami? - Hubert Czerniak.


         I Forum Demokracji Bezpośredniej, 3 maja 2019 r., Sobótka.

Wspaniali Widzowie i Goście NTV.
Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Alterpedia nr konta: 

05 9585 0007 2014 0220 0625 0004 w PLN
59 9585 0007 2014 0220 0625 0002 w EUR

Dziękujemy :)        

Komentarze


yollisco17
Dziękuję za wszystko co Pan robi i mówi!💖
Mariusz Kopaczewski
Serce Panu oddamy !!!
Konrad Dominik
PANIE DOKTORZE POLACY NIE SĄ GŁUPI, SĄ OGLUPIANI W SZKOLE W TELEWIZJI. WIERZĘ ŻE TACY LUDZIE JAK PAN, FACHOWCY PATRIOCI ZNAJDĄ SPOSÓB BY URATOWAĆ POLSKĘ.
Tygrysek XD zjem cię XD
W jednej kwestii się nie zgodzę Polacy to żaden inteligentny naród ,to co się dzieje za naszą zgodą to nie powstało z dnia na dzień pozwoliliśmy na to bo nie mamy jaj jak Lepper współcześnie,jak nasi dziadkowie jak ludzie we Francji jak można nazwać sąsiedztwo Gowina ,Ziobry,i innych zdrajców ze im pozwalają na spokojną egzystecje .Czy to jest normalny naród,że pozwala na jakąś legalną dwu milionowa sekte pół czubów od Rydzyka to mi się w głowie nie mieści.przykładów jest wiele spójrzmy na wybory ,na sondaże 45% PiS 30 PO czyli75% debiluchow ,zdrajców ,oszołomów ,wytresowani do wybierania lepszego zła dramat....a ZUS szkoda mordy szczepic.musimy teraz przed wyborami zrobić wywiad kto na kogo głosuje zabrać babci dowód,Dac jej środki na przeczyszczenie,zapałek napchac do zamka by nie zamknęła mieszkania,zabrać buty,kapcie,rower,okulary ma nie dotrzeć do urny.z sasiectwem to samo na dzień wyborów jesteśmy wrogo nastawieni nawet do własnej matki,niech tylko jeden z nas jedną osobę zatrzyma przy urnie,bądź przekona na naszą stronę to wygramy. 😏
MrOjgyn
Tylko nie uczą kim byli sterowani niemcy !
Isabel Isabel
Panie Hubercie, oczywiście, przepraszam za zwrot "Robercie"
Isabel Isabel
Panie Robercie, uprzejmie proszę o filmik nt. Kogo wybrać w wyborach parlamentarnych 13 października 2019? Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za prawdę, izabela
kriso13
Co tu robi ten ZOMO-wiec?
Krystyna Kowal
Dziekuje Panie dr Czerniak .Pozdrawiam bardzo serdecznie
Krzysztof
Witam panie Hubercie jest pan wspaniałym lekarzem jednym z niewielu jakich znam w naszym kraju. Martwi mnie tylko to że Polacy nie potrafią myśleć samodzielnie. Nie interesują się własnym wspaniałym krajem. Nie potrafią się zjednoczyć by to zmienić. Również to się tyczy pana aby kraj nasz się zmienił szybko i na lepsze nie można popierać farbowanych lisów o podwójnych nazwiskach trzeba przywrócić godność prawu i wrócić do konstytucji z 35 roku gdzie do dzisiaj ona funkcjonuje np we Francji.Mamy jedynego legalnego prezydenta polski który ma legalne przekazanie władzy a nie tylko emblematów jest nim Jan Zbigniew Potocki. Ma on dokumenty przekazania władzy w Polsce i ma on środki i narzędzia do tego aby wszystko zmienić w krótkim czasie sprawa się tyczy również zadłużenia kraju i ludzi których 3RP zniszczyła.proszę wszystkich aby zainteresowali się 2 RP i posłuchali o czym się tam mówi jest to na info 2RP i na legalnej stronie internetowej 2RP prezydenta Potockiego. Za jednym zamachem jest możliwa zmiana całego systemu w Polsce. Pozdrawiam. Obserwator.