Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

PILNE! Komu zależy na tym by zniszczyć wRealu24!? Szlachtowicz i Rola! Telefony od widzów! LIVE!

Dodano: 2019-06-12

Wyświetleń: 38245

Czas trwania: 01:13:01

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału PILNE! Komu zależy na tym by zniszczyć wRealu24!? Szlachtowicz i Rola! Telefony od widzów! LIVE!


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, pomiędzy godz. 12:00 a 15:00. Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


I N
Proszę Redaktorów w Realu 24, żeby gdy występują publicznie nie zakładali na siebie emblematów śmierci przyczyniając się do jej promocji. Jest to naganne. Tego robić nie wolno. Jeśli chcą zaakcentować swoją przynależność czy oddanie śmierci, niech to robią prywatnie poza wizją .
marcin zajkowski
zydolon takin jak daniels agent mossadu mozbacher i zlodzieje usraelscy z 447 ...
yarek2600
żenada, a jednak w izraelu 24. Smutne
Yaro K
PIlne , gòwno po nogawkach [email protected]@@ PILNE Haaa haaaa [email protected]@@ PILNE!!! Hehe Pilne!!! [email protected]!! Och PILNE!!!
Yaro K
PILNE !! W realu do biedronki na 8godz. Pęsie inwestujcie w swoją działslność , rozwijajcie sir za swoje!!
RF
Panowie, popracujcie nad sobą bo naprawdę jesteście słabi. To się nie dodaje...
Spekulacje TV
>>>Tekst wstawię na zwaśnionych kanałach. Liczę, że coś z niego wyniknie konstruktywnego.>Wydaje mi się, że ta cała ta kłótnia, nagonka na siebie i teraz takie uszczypliwości wynikła z błahostki, różnicy zdań, rozmowy na argumenty, gdzie komuś ich zabrakło i teraz stara się to ukryć, robiąc show i atakując drugą osobę.>To normalna sprawa, że każdy ma inne zdanie na wiele tematów, to nie powód do obrażania się jak dziecko w przedszkolu, a cała ta „pato-bijatyka” rozrosła się do takiej tragedii, że teraz każdego kto jest zapraszany tu lub tam jest traktowany z automatu jak ktoś gorszy, bo rozmawia z tym na którego się obraziliśmy i z góry jest traktowany jak wróg, a wróg cieszy się i zaciera ręce, bo naród podzielony prościej kontrolować.>Czy to nie zazdrość czasem i chęć zdobycia większej publiki na hejcie? Jedni hejtują, a drudzy pokazują prawdę jaką ona jest.>Dorośli faceci nie potrafią się pogodzić i działać na korzyść Polski, tylko dzielą (nieświadomie) i tak już mocno podzielone i skłócone środowisko, które kłóci się o tak mało istotne rzeczy, a Polska jest kopana z każdej strony i rozkradana. >Teraz tylko ziemia nam została, w 447 nie chodzi w 100% o pieniądze, chodzi o ziemię, ona jest cenniejsza niż pieniądze i to co pod nią się znajduje.>Zadajcie sobie pytanie czy jesteście facetami czy chłopcami w krótkich spodenkach, którzy unieśli się dumą, nigdy się nie pomylili i nie popełnili błędu, by za niego przeprosić i zakopać topór wojenny.
mark pinert
Elyty polityczne RP to niepolska, niepatriotyczna i nietyczna horda żydosowieticus-ów, mająca jeden podstawowy interes - wszechstronne blokowanie rozwoju naszego kraju. Wiecie jak nam świat ucieka ? Patrzcie na azjatów i afrykanów. Tu trzeba jednej silnej ręki a nie konfederacji czy cherlawych korwinistów.
Jacek Chaser
No jak komu zalezy? No Rolex preciez Tobie na tym zalezy aby powiekszac ogladalnosc.
Kamil Ożóg
Skonczcie to pierdolenie, bo uszy wiednaWszystko widac po tym odcinku, chuj z Wami I chuj w to co macie za plecami durnie