Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

RoboCop - drugi zwiastun PL

Dodano: 2013-11-27

Wyświetleń: 213293

Czas trwania: 02:12

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału RoboCop - drugi zwiastun PL


         "RoboCop" w kinach od 7 lutego!

W 2028 roku międzynarodowa korporacja OmniCorp jest wiodącym producentem w branży robotyki. Wytwarzane przez nią Drony już od lat wspierają zagraniczne siły militarne, przynosząc wytwórcom milionowe zyski. Teraz nadarzyła się okazja, by wypróbować kontrowersyjne technologie na rodzimym rynku. Alex Murphy (Joel Kinnaman), kochający mąż, wzorowy ojciec i doskonały policjant, daje z siebie wszystko, aby powstrzymać falę przestępstw w Detroit. Gdy zostaje ciężko ranny na służbie, OmniCorp dostrzega szansę by urzeczywistnić plany stworzenia hybrydy maszyny i człowieka - policyjnego cyborga. Korporacja planuje wprowadzić RoboCopów w każdym mieście. Potentaci nie wiedzą jednak, że w maszynie bezgranicznie oddanej służbie sprawiedliwości może wciąż kryć się prawdziwy człowiek. W obsadzie znaleźli się m.in. Gary Oldman, Samuel L. Jackson oraz Michael Keaton.        

Komentarze


Adolf Nieznany
I tak jak Cop RoboOczyszczam miasto ze (fsst) z pustą głowąA więc zobacz jak na wolnoEldo jedzie cały świat pada tutaj na kolanaZobacz, Eldo cały czas się staraNo bo obrońcy tytułu zniszczą każdego, kto fika z pustą głową
Fatalistic
"Zobacz Eldoka na wolnoMasz tutaj przed sobą moją myśl uwolnionąGotów do walki jak LoboI tak jak Cop RoboOczyszczam miasto ze (fsst) z pustą głową"
golakr
Kolejny film dla gimbów. Jeden bohater + wielkie możliwości + mnóstwo celów do zniszczenia czy zabicia w postaci stworów i robotów których nikomu nie żal więc można je tępić masowo = WLOT NA SEANS OD 12 LAT. Ile takich produkcji powstało ostatnio? Kiedyś wystarczał jeden Predator, jeden Alien, czy choćby jeden Lex, dziś bez miliona sztuk się nie obędzie aby na pyzatej buzi kinomaniaka pojawił się uśmiech.
Bitewny Biurokrata
Pomalowali robocopa na czarno żeby był bardziej 'cool' dla wszystkich mhrocznych hipsterów. Ughh, nie czuć klimatu Robocopa, przeciętna pulpa-akcji jaką Holywood co jakiś czas wykrztusi na tależ. 
spawacztwb
Film byłby dobry, gdyby nie tytuł :/
19slowik88
Porażka...ten film nigdy nie powinien powstac
n8neiTen8n
Wygląda fajniej, ale bieganie zbędne, w dodatku widać, że jest mniej brutalny, niż pierwowzór. Pierwsza część oryginalnego RC nadal wymiata.
BEERCOASTERSpl
Takiego Robocopa jak zrobił ORION w latach osiemdziesiątych, to żadna wytwórnia już nie zrobi. To ma być Robocop? To jest jakiś "ajronmen" część piąta zrobiona dla amerykańskiego widza... 
ZZSK ankylosing spondylitis
mnie sie podoba
Michał Kowalski
A co jeśli poprosić go o kawę, będzie lepsza niż 20 lat temu