Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Tym razem instruktor mógł nauczyć się czegoś od kursanta [Nauka jazdy]

Dodano: 2018-01-23

Wyświetleń: 683397

Czas trwania: 02:18

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Tym razem instruktor mógł nauczyć się czegoś od kursanta [Nauka jazdy]


         Oglądaj w http://ttv.pl oraz w player.pl:https://player.pl/playerplus/programy-online/nauka-jazdy-odcinki,507/odcinek-2,S05E02,80911
Subskrybuj: http://www.youtube.com/user/tvnpl?sub_confirmation=1
ulubionych
W drugim odcinku „Nauki jazdy” poznajemy kolejnych uczestników, którzy będą mieli zaszczyt towarzyszenia weterance programu — pani Halince.

Do grupy instruktorki Anetty Gniezińskiej dołączy szalona i nieprzewidywalna Karolina. Wszystko wskazuje na to, że dziewczyny szybko przypadną sobie do gustu. „Pitła mi bana” w ten sposób wytłumaczy swoje spóźnienie uczeń Justyny Kalisz — prawdziwy Ślązak Olek. Czy w trakcie kursu duma górnika pozwoli mu słuchać poleceń gorolki? Łukasz Kmiecik zmierzy się z prawdziwym wyzwaniem: w jego grupie pojawi się rodzinka plus size: Iwona i Łukasz Klocko. Swoje braki w umiejętnościach nadrobią ogromnym poczuciem humoru. Prawo jazdy będzie chciał też zdobyć model i influencer Igor Kwiatkowski. Czy wiedza o modzie i maseczkach pomoże mu rozgryźć działanie tego, co pod maską eLki?

Na małopolskich drogach instruktor Zbigniew Chrzan uparcie próbuje zrobić z pani Halinki kierowcę doskonałego… a przynajmniej przyzwoitego. Tym razem przygotował dla niej terenowy quiz o znakach drogowych. Jak poradzi sobie rencistka z Tarnowa?  Musicie to zobaczyć!        

Komentarze


Potężny Warmianin
1:18 nerwowy migacz.
Santander
1:18 kierunkowskaz sie przepalił
Parronist
Gương - jedyne słowo, jakie teraz znam w wietnamskim. XD
Parronist
Niech ja spróbuję to słowo wymówić. 更, gèng. XD
MoSSad Jewish CIA
nauczył go zawijać sajgonki?
Anna Troja
Ładny wietnamczyk.
DrEwNiAcZeK
Nawałka
zy gule
jakim prawem do podkładu muzycznego jest uzyta melodia o typowo azjatyckim zabarwieniu xDDDD w jakim miejscu się znajdujecie jako telewizja - środek masowego przekazu? czy jak Polacy występują choćby w brytyjskich programach rozrywkowych, to do ich prezentacjacji użyte jest disco polo? błagam przejrzyjcie, niech to się w końcu zmieni, bo wieje wstydem. w odcinku z czarnoskórym proponuję kilka ujęć z plemiennymi tancami ;))
Zią Boj
1.20 spalony kierunkowskaz
Piesek Farelek
Ten Wietnamczyk spoko morda