Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Nie ma faceta, więc nie radziła sobie z drążkiem?! [Nauka jazdy]

Dodano: 2019-03-19

Wyświetleń: 100075

Czas trwania: 02:39

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Nie ma faceta, więc nie radziła sobie z drążkiem?! [Nauka jazdy]


         Oglądaj naukę jazdy na http://ttv.pl oraz w player.pl: https://player.pl/programy-online/nauka-jazdy-odcinki,507/odcinek-7,S06E07,98997
Subskrybuj TTV: https://www.youtube.com/channel/UCGcoim6d_uCndwGm_Rq7Nuw?sub_confirmation=1

Do walki o prawo jazdy wraca… Kuba. Kibic zasłynął tym, że niespodziewanie wysiadł z eLki, żeby zdążyć na mecz. Teraz już po krótkiej jeździe wydaje się, że kursant stoi na przegranej pozycji u swojego instruktora. Czy Zbigniew Chrzan pokaże mu drugą żółtą kartkę?

Ciężka atmosfera panuje również w samochodzie Łukasza Kmiecika. Klaudia, wielka fanka instruktora, rozpoczyna już 21. godzinę kursu, ale widocznych postępów wciąż brak. Co mogłoby pomóc kursantce lepiej skoncentrować się na prowadzeniu samochodu?

Tymczasem na Śląsku żółta eLka Justyny Kalisz szaleje po ulicach. Za kierownicą Emilia — mama siedmiorga dzieci. Instruktorka może z bliska przyjrzeć się, jak ciężką pracą jest zajmowanie się taką gromadą.

Uwaga, komunikat dla Warszawy: pani Krystyna nadciąga. Spokojnie, bez paniki — na szczęście nad przerażoną uczennicą panuje spokojna Edyta Bartosiak. Czy w eLce nastąpi (tak wyczekiwany przez wszystkich) przełom?        

Komentarze


TTV
Zobacz cały odcinek "Nauki jazdy" w Playerze: https://player.pl/programy-online/nauka-jazdy-odcinki,507/odcinek-7,S06E07,98997
do mi
Odsuń się od znaku ja nie kolekncojnuje 😁😁😁😁😂
katusia dee
Ja na kursach drążek nazywałam gała. Nie rozumiem, dlaczego mój instruktor się wtedy czerwienił 😂
Artur Artur
2:19 HAHAH
davilex 1
1:27 chyba zjadła apap noc w dzień
ktoś kto lubi mleko
Coraz dziwniejsze te wstępy do pornoli
Michał
Skarbie jesteś zabójczo piękna ! na prawdę obłęd kobieta. a oczy to diamenty ! jestem w stanie się dla ciebie pokroić ! mmm..! wierzę w Ciebie jak nikt inny, że doszlifujesz swoje umiejętności kierowania samochodem, zdasz egzamin na prawko i przyjedziesz po mnie a z pod mojej rezydencji udamy się tam, gdzie nikt nas nie znajdzie i będzie nam najlepiej na świecie! I miss You !
AyeJazdynTv
😭😭😭
radzio2k
Tu jestę!
Tygrysek Arts and Animations
Rozwaliło mnie to.