Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

KęKę - Na pewno gość Kasia Grzesiek prod. 2K

Dodano: 2019-08-20

Wyświetleń: 4125273

Czas trwania: 04:08

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału KęKę - Na pewno gość Kasia Grzesiek prod. 2K


         Podziękowania dla ATAF: https://www.ataf.pl/
KęKę - Mr KęKę 13.09.2019
 👉 ZAMÓW: http://www.takierzeczy.com
 👉 SUBSKRYBUJ: https://bit.ly/2Khy9LP
⬇ ⬇ ⬇ KLIKNIJ TUTAJ PO WIĘCEJ ⬇ ⬇ ⬇
"Mr KęKę" w serwisach cyfrowych:
http://soundline.biz/KeKeMrKeKe
Najbliższe koncerty: https://tiny.pl/t5gh7
Booking - [email protected]

"Na pewno" to kolejny singiel, z nadchodzącego albumu pt. "Mr KęKę". Premiera krążka planowana jest na 13.09.2019. Za muzykę odpowiada 2K. Video to zasługa Wow Pictures. 

Tekst/Rap Piotr "KęKę" Siara
KęKę FB https://www.facebook.com/MrKeKeOficja...
KęKę IG https://www.instagram.com/mrkekeoficj...
Śpiew Kasia Grzesiek
FB https://www.facebook.com/grzesiek.kasia
IG https://www.instagram.com/katarzynagrzesiek
Muzyka 2K
2K FB https://m.facebook.com/prodby2k/
2K IG https://www.instagram.com/prodby2k/
Narganie/Mix/Master Dj Deszczu Strugi Otrabarbwa Recording Studio 
Otrabarwa FB https://www.facebook.com/OtrabarwaStudio
Otrabarwa IG https://www.instagram.com/otrabarwastudio
TakieRzeczyLabel FB https://www.facebook.com/takierzeczycom
TakieRzeczyLabel IG https://www.instagram.com/takierzeczy...

Video: Wow Pictures
Wystąpili: Kamila Matyszczak, Hugon Czajkowski, Kasia Grzesiek, Piotr Siara

#kękę # #MrKęKę #napewno        

Komentarze


Takie Rzeczy Label
Cały 20 000 nakład Wersji Deluxe jest już WYPRZEDANY! Jesteście niemożliwi! Wersja Sklepowa albumu już teraz dostępna na www.takierzeczy.com Wszystkie zamówienia złożone do 10.09 wyślemy przed premierą!!!
Adrian Szaj
Keki jesteś WIELKI !!!!!dobre połaczenie wokalu.
WhenLifeGives YouLemons
Seeing this from Canada 🥳
Adnrzej Duda
Zostałeś ze mnąWszytko jednoAha, ej, yoRazSłuchajDwa trzynaście dzieciak, a ja pusty w bębenPod trzy dychy, u rodziców bez roboty, co to będzieNawet nie wiem o czym gadka wtedy na koncerciePewnie jakieś bzdury w stylu Woogie Boogie, nie dżentelmenPotem każdy w swoją stronę, ja nagrywam debiutRDM jest moim domem do WLKP dalekoZresztą po co mam tam jechać, jak mam wszystko tutajBloki mnie wzywały "Lecisz Siara", przecież lecę hurrrwaNagle każdy się odzywa, trzeba robić trasęChyba ty w tym działasz, może byśmy porobili razem?Pierwsze sztuki, małe zyski, a ja ledwo żywyWóda, walę narkotyki, jak ty wytrzymałaś przy tym?Nie wiem dlaczego wtedy ty zostałeś ze mnąChciałam powiedzieć że nie jest mi wszystko jednoCzy uda nam się razem być, nie wiem na serioLecz dla mnie żadna jak nie ty, to jedno wiem na pewnoDwa czternaście lato i witamy w mieścieRzucasz wszystko i wybierasz Radom, serio to jest niezłeMłody rośnie ja zostaję, to mu potrzebneUstalamy, że się stąd nie ruszam, aż pójdzie do średniejMamy dobre życie, chociaż nie jest lekkoŻegnam się z nawrotem, znowu kiedy ty witasz z depresjąMimo to się trzymam, u mnie nagle ciach platynaTy masz pełne kluby i tak się dopinaWciąż pamiętam nasze szczęście, jak się rodził małyTaki był drobniutki Janek, wymarzony, wyczekanyKrótki urlop wracam w trasę na tygodniu biznesPrzeprowadzki, preordery, jak ty wytrzymałaś przy mnie?Nie wiem dlaczego wtedy ty zostałeś ze mnąChciałam powiedzieć że nie jest mi wszystko jednoCzy uda nam się razem być, nie wiem na serioLecz dla mnie żadna jak nie ty, to jedno wiem na pewnoOsiemnasty przyszedł i jest niby spokoAle ciągle nie ma na nic czasu i żyjemy obokDom i praca oporowo, mało ze sobąJa przyjeżdżam, wtedy ty wyjeżdżasz, razem, lecz osobnoWiem, że chcesz rozwijać biznes mi też wciąż nie starczaChoć już tyle platyn, że aż piszczy, jak stoję na bramkachW domu ciągle kłótnie, z dnia na dzień jest coraz trudniejGłowa stale siada, u ciebie i u mniePowiedz czemu się tak dzieje i co mam poradzićChoć oboje niby się staramy, non-stop na terapiiNie wiem w którą stronę pójdzie, co się z nami staniePisze bo tak właśnie robię, zawsze gdy mam przejebaneNie wiem dlaczego wtedy ty zostałeś ze mnąChciałam powiedzieć że nie jest mi wszystko jednoCzy uda nam się razem być, nie wiem na serioLecz dla mnie żadna jak nie ty, to jedno wiem na pewnoHej, słyszysz?Jak myślisz, że to tak zostawię, no to jesteś głupia!Nie ma opcji!Przecież przeprowadzę się do tej Wrześni, daj mi spokój jużŹródło: LyricFind
Natalia Król
19.12.2019😉💪👋👋
Beata Łukawska-Bartoszek
Można się zasłuchać w muzyce i tekście <3
djmajlos1
1:02 zajechało nielegalami i starym kękim
Wojskowe Siły Specjalne
teledysk opowiada moje zycie
Wiktoria Lewińska
💓
Marcin Jaworski
Piszę bo tak właśnie robię, zawsze gdy mam PRZEJEBANE.