Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

CHOLESTEROL - NASZ WRÓG CZY PRZYJACIEL (Wykład w Głogowie 20.11.2018, cz.1)

Dodano: 2018-11-26

Wyświetleń: 235594

Czas trwania: 27:56

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału CHOLESTEROL - NASZ WRÓG CZY PRZYJACIEL (Wykład w Głogowie 20.11.2018, cz.1)


         Facebook:
www.facebook.com/BarbaraKazana.Naturoterapia

Oto pierwsza część wykładu pt. "Nadciśnienie, miażdżyca, alergie, astma - czy na pewno do końca życia?", który odbył się 20.11.2018r. w Głogowie.
Zapraszam do oglądania! 

Jeżeli Ci się podoba i uważasz, że taka działalność edukacyjna jest potrzebna, możesz mnie wesprzeć dowolną kwotą na konto. 
ING Nr: 61 1050 1575 1000 0090 6735 9118
z dopiskiem: DAROWIZNA        

Komentarze


Boleslaw Michalowski
Bog zaplac za troche prawdy. BO dzisaj wszyscy tego potrzebujemy.
Wanda Katarzyna
Dobrze że nie odwiedzam aptek i konowałów szkoda zdrowia i pieniędzy dziękuję Pani
Wanda Katarzyna
Też pani doktor mi przepisała leki na zbicie cholesterolu przy wadze 52 kg niecałe 190 cholesterol powiedziała że to dziedziczne jest za wysoki po lekach miałam wysypkę i zaprzestałam branie tych leków dala receptę na inne ale nie wykupiłam recepty i nic nie biorę .
Marian Szabla
Dziedobry Pani Barbaro zadziwja mnje to co pani glosi jest to Swieta Pravda ja przeszlem to Niby mialem wysokie cisnienie 220:100 lekaze wystraszyli mnje natychmiast przepisal mi receptor I jeszcz powidzial ze moge pasc na chodniku to mnje przestraszylo a zwlafcza moja Zone to co zona mi powiedzala ja ci zbije to cisnenie to mnje bardziej wystraszylo wrucilsmy do domu i zaczela sie kuracja zona w Kuchin slysze tylko styli nizam za chwile zona mnje wola I muwi masz i Jedz byla to kanaka chleb cebula i Maslow a Potym rurzne zolowe cherbatki i na tym sie skonczylo wspomne mialem zakazane jesc Jajek I wiele innych potraw dawno przestalem wiezyc tych wyuczonych dzisjai co dzjennie zjadam 5 jajek kture plywaja w tluszczu i czuje sie bardzo dobrze man 70 lat pozdrawiam i dzekuje za wspaniale a przdewszystkim prawdziwe wiadomosci pozdrowienia z Kanady
Bella La vita
Witam, mam wysoki cholesterol (ok.300) od kilku lat a ciśnienie niskie. Zauważyłam też , na podstawie obserwacji kobiet z mojej rodziny, że cholesterol się podwyższa w okresie przekwitania. Od lat nie jem mięsa , więc to nie mięso i tłuszcze są odpowiedzialne. Pomyślałam, że tak być musi, natura wie lepiej. Nigdy żadnych leków na ten cholesterol ie brałam nie brałam . Żyję i mam się dobrze, czego Wszystkim Państwu życzę. Serdecznie pozdrawiam P. Basię.
Małgosia Łusiewicz
Witam pani Basiu podziwiam Panią i wiedzę którą pani przekazuję jakże żałuję że 10 lat wcześniej nie znałam i nie słyszałam pani wykładów. Mój mąż brał właśnie brał wszystkie te leki i już 6 lat nie żyje. Pozdrawiam.
Basia Godździk
Cholesterol nie HDL 168
Basia Godździk
Ja mam cholesterol 240
Jurek 29121953
Ja miałem zawsze cholesterol 250--260-i w Polsce ciśnienie (wk.....praca) 150/90..160-100..w 2000 roku wyjechałem za granice z torba pełna lekarstw na cholesterol ,i nadciśnienie ..jak mi sie skonczyly (po 4miesiacach ) nie miałem skad brac wiadomo cieżko o lekarza na emigracji ..trudno ...nie biore ..i o dziwo ?..?..cholesterol po 2latach dalej 250 ...ale nadciśnienie UWAGA..Nie schodzę z 120/85 ,116/78 .🤔🤔🤔🤔 moze puls jest troche za szybki srednio 80-90..ale samopoczucie super .Na dodatek od 4miesiecy jestem na diecie Kwaśniewskiego i 10 kilo w dół .. przestałem chodzic do lekarzy!,,!,.
Aleksandra Marzec
Super , Pani Basiu wyłożyłaś kawę na ławę Ja też ,,promuję ,, zakazaną kiedyś prawdę, że cholesterol, to wewnątrzstntetyzowalna substancja bliznująca i prekursor dla wytwarzania wielu niezbędnych nam substancji w tym wit D, żółci, chormonów... i za niski jest bardzo nieporządanym zjawiskiem Moja mama brała statyny i miała potworne bóle mięśni, zataczanie, potykała się, bezsenność, depresję, problemy z jelitami. ...Po moich wieloletnich namowach, już brała i sterydy i psychotropy na sen, leki iprzecibólowe, zrezygnowała ze statyn i jest lepiej CUD- wogóle nie ma nadciśnienia , które miała całe życie. Daje jej w miejsce leków : orzechy, kokos, słonecznika, oliwę, jajka na miękko, lecytynę, napój z owsa, liście malin, poziomki, krzem... Sama potocznie mówię ,, żly cholesterol i dobry . ale wiadomo, że to tylko, by w rodzinie łatwiej przekonali się, że chodzi o regulację pracy wątroby i ograniczenie pokarmów przetorzonych , w tym tłuszczy trans, bialego cukru, mąki., wieprzowiny.. Pozdrawiam i dziękuję.