Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

CHOLESTEROL - NASZ WRÓG CZY PRZYJACIEL (Wykład w Głogowie 20.11.2018, cz.1)

Dodano: 2018-11-26

Wyświetleń: 218718

Czas trwania: 27:56

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału CHOLESTEROL - NASZ WRÓG CZY PRZYJACIEL (Wykład w Głogowie 20.11.2018, cz.1)


         Facebook:
www.facebook.com/BarbaraKazana.Naturoterapia

Oto pierwsza część wykładu pt. "Nadciśnienie, miażdżyca, alergie, astma - czy na pewno do końca życia?", który odbył się 20.11.2018r. w Głogowie.
Zapraszam do oglądania! 

Jeżeli Ci się podoba i uważasz, że taka działalność edukacyjna jest potrzebna, możesz mnie wesprzeć dowolną kwotą na konto. 
ING Nr: 61 1050 1575 1000 0090 6735 9118
z dopiskiem: DAROWIZNA        

Komentarze


CWP
mądre rady, warto je znać
Janina Mielczarczyk
Czysta prawda
Krystyna
NO NIE MA SENSU BRAĆ TE LEKI ALE CO ZROBIĆ JAK NIE WOLNO ODSTAWIĆ
A. Szynwelski
DLA PANI BARBARY POCHWAŁA W DOBRYM JADŁOSPISIE. 21:25
Janina Mielczarczyk
No to teraz wiem dlaczego chodzę o kulach i mam chore nerki :(
Stary L
Od ponad 20 lat, biorę leki na nadciśnienie i nie mam żadnych problemów z jelitami i stolcem. A leki biorę bo mam nadciśnienie, nikt mnie w nie nie wpędził
Lili Lu
Czy ma Pani jakiś mail przez który można się kontaktować ?
lord piap
Te wszystkie pseudo uczelnie produkujące samych konowałów ,partaczy i niedouków powinny być natychmiast zlikwidowane ,a uczący w nich pajace z tytułami profesorskimi jak najprędzej odsunięci od nauczania oraz pozbawieni tytułów niby naukowych (wiadomo nie wszyscy ) Brońmy się przed tym ogólnoświatowym z duraczeniem mającym dwa cele - zmniejszenie populacji i drenaż pieniądza z naszych kieszeni !! Społeczeństwa głupie ,bezrefleksyjne ,chore i biedne są łatwe do manipulowania jak bydło i o to chodzi tym bandytom żeby ich rządy mogły trwać wiecznie
frozen78
Statyny, pomimo "rzekomego" rozwoju wiedzy medycznej są nagminnie przepisywane pacjentom z lekko nawet podwyższonym poziomem cholesterolu ogólnego. Moi starsi koledzy z pracy na statynach nabawili się rozchwiania gospodarki hormonalnej (głownie problemy z tarczycą). Problemy z tarczycą (nadczynność, niedoczynność, Hashimoto, guzki) pomimo miejsca, gdzie mieszkam (Świnoujście) to naprawdę częsty problem. O co chodzi?Wracając do cholesterolu i miażdżycy... Ponoć podwyższony poziom trójglicerydów może wskazywać na problem i zagrożenie w kwestii ewentualnych chorób układu sercowo-naczyniowego, a nie cholesterol. A te "ruchome" normy też mnie bawią i dowodzą tego, że medycyna nie rozwija się się, a podąża za tym co koncerny farmaceutyczne jej dyktują.Pani Basiu - wiem, że komentuję długo po opublikowaniu przez Panią tego materiału, ale może czyta Pani jeszcze te starsze komentarze... Mam pytanie odnośnie jedzenia mięsa. Mięsa czerwonego (oczywiście nie przemysłowego!). Takiego od rolnika "zza płota". Co Pani o tym sądzi? Jaki sposób żywienia wybrać sensownie?Pozdrawiam!
PaulKa
POLSKIE SYF POWIETRZE zatruwa ludzi i ziemie, smog, co roku - pół roku krematorium, a potem mamy " zdrową: Żywnośc" i zdrowe nowotwory, a rząd ma regualcje tego w du… najważniejsze przekupić wyborców … i niech żyja w syfie..