Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Komentarz Tygodnia: Rząd bez Macierewicza

Dodano: 2018-01-10

Wyświetleń: 366877

Czas trwania: 35:48

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Komentarz Tygodnia: Rząd bez Macierewicza


         Subskrybuj Komentarze Tygodnia ► http://bit.ly/2hpaHeW

O rekonstrukcji rządu, odpowiedzialności Tuska za Smoleńsk, kabarecie Petru, a także historia upadku RUCH-u oraz opowieść o kolejnym polskim wynalazcy Józefie Hofmanie.
_

Fundacja Orla Straż wysyła pomoc do poszkodowanych na Bliskim Wschodzie. Pomóżmy odbudować chrześcijańskie miasto Karakoush!

► http://www.orlastraz.org/pomoz/
__

http://gadowskiwitold.pl/
wyspa prawdziwej wolności        

Komentarze


Alicja Hajduk
Nie Kamerton tylko metronom. Kamerton to takie Y, które po uderzeniu w coś wydaje dzwięk A- służy do strojenia instrumentów.
Krzysztof Wiśniewski
Wyjasnienie katastrofy smolenskiej moze doporwadzic do dalej idacych problemow. Moze tak spojrzec co dzialo sie na swiecie po tym wydarzeniu. Kto na tym mogl zyskac a kto starcic
Jarosław Łysko
Prywatne sympatie p. Gadowskiego są prywatnymi sympatiami. A w społeczeństwie obowiązują pewne zasady. Nie bez przyczyny są one wymienione w pacierzu. Łamanie tych zasad - jak wykazała historia - zawsze prowadziło do poważnych konsekwencji. Świat jest tak urządzony, że istnieją konsekwencje przyczynowo - skutkowe. Wszelkie zawiłe, intelektualne teorie pozostają teoriami i jedynie komplikują pojmowanie tego co nas otacza, co się wokół nas dzieje. Liczy się rzeczywistość. Inaczej nie było i nie będzie.
Agnieszka Szumilas
dziekujemy !!!
grazyna mikolajczyk
NAWET GDY TO POWTORKA SLUCHAM MADRYCH SZCZERYCH WYPOWIEDZI Z ULGA ZE W KRAJU SA PATRIOCI PRAWDZIWI. PATRIOCI!!!!!!!!
Tarnak79
Panie Witoldzie, chodziło Panu o metronom (taktomierz). Z tego co pamiętam to kamerton służył do strojenia dźwięku.
kecaj9691
Błędne porównanie, że umiejętności matematyczne są niespotykane u muzyków. W muzyce jest dużo matematyki i wielu muzyków, a w szczególności kompozytorów, zna się bardzo dobrze na matematyce. Najbardziej jaskrawy przykład to Iannis Xenakis.Jestem ciekaw czy UE maczało palce przy rekonstrukcji... ale może to już zbyt abstrakcyjny domysł:P.
FiNE
kds
Slovo Doman
Wybraliśmy rząd Prawa i Sprawiedliwości? To dlaczego schowaliśmy na czas kampani pan Macierewicza?. Bo był nie wybieralny?
Witek Robert
https://pbs.twimg.com/media/DV3m5cuXcAAHf1K.jpg:large