Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Janusz Korwin-Mikke u Roli o Kolonko, Jakubiaku, Liroyu, K'15, Konfederacji i nowych podatkach w RP!

Dodano: 2019-07-10

Wyświetleń: 99252

Czas trwania: 53:26

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Janusz Korwin-Mikke u Roli o Kolonko, Jakubiaku, Liroyu, K'15, Konfederacji i nowych podatkach w RP!


         Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Magdalena Fr
Tylko Janusz. Chocby po to zeby w sejmie politykom przez 4 lata nie bylo za wesolo i zbyt lekko. Tak jak nam na co dzień.
stefan karwowski
złodziej korwin od lat nie ima się żadnej roboty - żyje z państwowych, socjalistycznych dotacji na partię, taki z niego prawicowiec jak kierownik kołchozu!
Jan Kowalski
Srednio Cie tak Łysy ale Korwin zawsze szacunek bo dobrze mowi, chociaz jest zbyt radykalny czasem
kenzintoyo
No Pan Korwin to z pewnością żyje godnie i z daleka od problemów większości Polaków.
SOTRAX
21:40 odpalamy malucha
stefan karwowski
podobno szachista, matematyk - a po prostu Mikke jest głupi!
STEPO
Po tym człowieku jeszcze zapłaczemy i zatesknimy. Jak jemu sie oczy zamkną to ludziom sie otworzą. Tytan pracy i prawdopodobnie najmądrzejszy a zarazem najinteligentniejszy polityk ostatniego 30-lecia.
Tomasz Sykut
Czemu was od TVP nie wpuszczają? Nawet takie odpady, jak Razem, SLD, czy Wiosna są zapraszane co program w "Minęła 20", a jakoś Konfederacji tam nie widzę? Przecież telewizję publiczną oglądają również osoby, które są zwolennikami Waszej partii, podobnie jak wyznawca PISu płaci podatki, więc powinien mieć możliwość oglądania kandydata swojej partii w publicznej telewizji. Wiecie dlaczego przegrywacie wybory? Bo nie jesteście w stanie dotrzeć do swoich wyborców w telewizji publicznej, tracicie przynajmniej kilka procent poparcia, w internecie możecie mieć przyzwoite wyniki, ale w TV powinniście brać czynny udział w telewizji publicznej. Dlaczego nic z tym nie robicie? Powinniście zainterweniować do odpowiednich instytucji, że jesteście pomijani. Kiedy ostatnio przedstawiciel waszej partii był w TVP Info w godzinach największej oglądalności, czyli godziny 19.00, 20.00, 21.00? Ja sobie tego nie przypominam.
WielkiTana
Prawa człowieka, a prawa kobiet. Hahaha dobry dowcip. No i wiadomo, że kobieta jest najlepszym przyjacielem człowieka.
Przepoczwarzenie
Kiedy wy zrozuniecie, ze to nie 500 plusy wygraly wybory, tylko wpadki PO. Wiekszosc ludzi nie ma zaufania do innych partii prawicowych, pokutuje stereotyp lysego kibola z patologii w ciemnej uliczce. Dywagujecie o dupie maryny, a pieniadze od pisu nie mialy decydującego wpływu. Ktoś w ogóle wierzył w te obietnice...? Natomiast 500 plus moze miec wplyw teraz, bo PiS obietnicę wyborczą wypełnił, w przeciwieństwie do głównych postulatów PO.