Uwaga! Prowadzimy prace serwisowe. Mogą wystąpić problemy z działaniem strony, dlatego prosimy o niekupowanie kont premium.

Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Prof. dr hab. inż. Tadeusz Trziszka - Cała naukowa prawda o jajkach.

Dodano: 2017-01-24

Wyświetleń: 87160

Czas trwania: 18:58

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Prof. dr hab. inż. Tadeusz Trziszka - Cała naukowa prawda o jajkach.


         Polski zootechnik, technolog żywności i żywienia, nauczyciel akademicki, profesor nauk rolniczych, rektor Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w kadencji 2016–2020.        

Komentarze


Beata Lemiesz
Brawo Panie Profesorze!!!
Dariuska DariuSka
Ale JAJA !!!
Piotr T.
https://youtu.be/UHLH-CP4ZSM
Piotr T.
zabrakło pytań o jakość jaj ze względu na sposób hodowania i żywienia kur, czy na prawdę nie ma różnicy między jajami z fermy na milion kur a od kury grzebiącej na podwórku jak przed wojną? takie niedoróbki śmierdzą "grą rynkową" a może to tylko indywidualne deficyty, w każdym razie braki istotne, więc w sumie słabe
Maria Błaszczyk
Świetne informacje,bezcenna wiedza
Piot rula
ah....to jest bardzo ciekawe w jakich czasach przyszło nam żyć...pokażcie ten film weganom lub innym tego typu podobnych ludzi a "udowodnią" wam iż jaja są szkodliwe...i beda mieli nawet na to dowody, badania, wypowiedzi naukowców i badaczy...dziś jest tak dużo harmidru, hałasu i dezinformacji i nadmiar informacji na chyba każdy możliwy temat...nie dziwie sie więc ludziom że się gubią w tym świecie bowiem więcej jest kłamstwa, pół prawd niż czystej uniwersalnej prawdy... A z tymi jajami to można znaleźć tyle samo informacji mówiących ZA jak i PRZECIW....i chyba jedynym wyjściem aby się przekonać i poznać prawdę jak to z tymi jajkami jest, jest systematycznie jej zażywanie przez kilka miesięcy czyli wykonanie samodzielnego badania naukowego...bo dzis juz na lekarzy, urzędy, telewizję czy pięknie ubranych mówców nie ma co liczyć. Po doświadczeniu takim nikt już wam nie zamąci w umyśle że jaja są BE! Bo wy już wiecie, doświadczyliście tego na swoim organiźmie, przekonaliście się i żaden złamas w białym habicie nie powie wam że jest inaczej! Pozostaje nam tylko samemu doświadczać działania jakiegoś specyfiku bo inaczej wielkim ryzykiem jest dziś polegac na wiedzy komercyjnej.
Halina Lisc
dzieki!
Armagedon Armagedon
Teraz rozumiem dlaczego moja byla z taka checia moje jajca polykala,)
Zbyszek
kogel mogel tak tylko na pewno bez cukru a z dobrym miodem
marekherman20
Po to ścierwo