Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Moja żona jest seksoholiczką. Co robić?

Dodano: 2016-10-10

Wyświetleń: 204112

Czas trwania: 05:13

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Moja żona jest seksoholiczką. Co robić?


         W najnowszym odcinku "Dobrego Seksu" odpowiadamy na wątpliwości czytelnika, który napisał do nas, że jego żona prawdopodobnie jest seksoholiczką. Seksuolog Iza Jąderek wskazuje, kiedy kończy się nieszkodliwy apetyt na seks, a zaczyna niezdrowe uzależnienie. Wspólnie z ekspertem zastanawiamy się także, jak i czy w ogóle można pomóc ludziom, u których aktywność seksualna staje się dominującą aktywnością.        

Komentarze


Driver225D
Skoro daje innym to pogonić z domu, ewentualnie jak jej dom to po prostu się wyprowadzić. Przyzwolenie na takie coś nie wróży w przyszłości nic dobrego.
Mateusz Jonczyk
Daj numer Stary 😁😁
CyceroGames
Za kudły i wypierdalaj,sprawa załatwiona następny problem proszę
omam wzrokowy
Chciałbym mieć taką żonę!!
czupakabrabros
Jeżeli żona jest piękna albo przynajmniej ładna, zgrabna i zadbana, do tego wychodzi z inicjatywą lubi eksperymenty, a inni sie za nią oglądają, to czemu nie, jeśli facet minimalnie dba o siebie tzn nie pali nie nadużywa alkocholu, uprawia jakis sport nie ma wielkiego brzucha, to dwa razy na dobę (rano i wieczorem) jest wstanie taką żonę przelecieć. Ale jeżeli nie to mamy problem :)
Witek Witkowski
Ja odnalazłam swojego idealnego faceta ma 24 cm i w końcu jestem spokojna będąc spokojna , facet mój jest jak ideał je afrodyzjaki i dla tego na dużego , poprostu pomaga trochę naturze , seler, Pietrucha , itd teraz większość facetów to fb , gry komputerowe , piwo i pizza , i wielkie brzuch , o chłopa trzeba dbać mój jest jak ogier jeździ rowerem i jest z Gdańska moja choroba odnosi się tylko do niego nie latam już i nie szukam ,rada dla wszystkich to nie rozmowy leczą ale odnalezienie tego takiego właśnie , wtedy jak w łóżku gra to reszta sama się układa przez H miłość w łóżku macie 70 procent rozwodów .
Jean Paul
Ogol na łyso
Jacek Kozmon
Git daj jej nr tel 😀😀😀😀
Emil Owner
Co zrobić? Dawaj ją tutaj!!
slawka k
Nimfomanka