Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

#0501 ATB USBasp 4.2 - part 02

Dodano: 2018-05-04

Wyświetleń: 2203

Czas trwania: 45:43

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału #0501 ATB USBasp 4.2 - part 02


         Dołącz do moich Patronów na: https://patronite.pl/mirekk36

LINK: https://goo.gl/qThi3s

OPIS:        

Komentarze


raczyk76
Programator i programik ASP Multi Tool śmigają aż miło. Fajnie jest wszystko wytłumaczone w tym filmiku.Mam pytanie czy w kolejnej wersji ASP Multi można poprosić o dodanie 24c32 i 24c64 tak by był komplet sugerowany w karcie 24cxx?
Zinek
Czy ten programator będzie dostępny na botlandzie?
sławomir zimny
Rzeczywiście, ostatnio chwilę filmów nie było, ale za to po raz kolejny Pan Mirek pokazał, że każdy kolejny poradnik jest lepszy od wcześniejszego i bardziej fascynujący. Szczere gratulacje za cały projekt :)
Zinek
Czy będzie można updatować nowy programator bezpośrednio z komputera bez posiadania ATB-USB-RS232 ?
Jan Chrzan
Mnie się ten programator nie przyda (na razie), ale cenię chłopa za pasję, konsekwencję i ciągły rozwój firmy, asortymentu a także własnych umiejętności. Brawo Panie Mirku!
marciu11
Super Mirku! Gratuluję nowego udanego produktu. Jak i fajnie, że wróciłeś do nas :) Już się trochę bałem, że nas sobie odpuściłeś. I ta myśl napawała mnie sporym lękiem...Bardzo zainteresowałeś mnie tymi wyświetlaczami COG Czy mógł byś pomyśleć o jakimś odcinku jemu poświęconym, lub choć w którym coś szerzej o nim powiedzieć? Wielkie pozdrowienia ślę.
piomat0
W programie Multi TOOL wkradła się mała literówka "EEPOM 24C04" Pozdrawiam :)
Wojciech Czulak
A można sterować wyświetlaczem oled po spi ? :)
jar300v
A czy bedzie dostępna dokumentacja api tego programatora gdyby ktoś od zera chciałby komunikację z nim uzyskać nie korzystając z delphi?