Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

W PUNKT (R. GROMADZKI) - STANISŁAW MICHALKIEWICZ - PAN POMPEO NIE ŻARTOWAŁ!

Dodano: 2019-03-11

Wyświetleń: 488827

Czas trwania: 18:51

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału W PUNKT (R. GROMADZKI) - STANISŁAW MICHALKIEWICZ - PAN POMPEO NIE ŻARTOWAŁ!


         W PUNKT (R. GROMADZKI) - STANISŁAW MICHALKIEWICZ - PAN POMPEO NIE ŻARTOWAŁ!

Oglądaj nas i czytaj także na portalu www.telewizjarepublika.pl -
 codziennie nowe wiadomości z Polski i świata!        

Komentarze


Mirosław Humedo
Panie Stanisławie , może coś o tym czy ustawa 447 zahacza o mienie bez-spadkowe na Węgrzech i Rumunii w Czechosłowacji przedwojennej , też tam mieszkali Żydzi i co niektórzy mogli umrzeć nie pozostawiając spadkobierców . I po drugie skoro są roszczenia tylko do Polski , to czy nie zachodzi takie podejrzenie że organizacje międzynarodowe , nie uznają Państwa Polskiego za Suwerenne i Niepodległe i stąd te roszczenia . Bo tego nie da się inaczej wytłumaczyć . Przecież Kostaryka może od nas zażądać też 100 miliardów dolarów dopłaty , bo powiedzmy za komuny sprzedawać musieli nam banany po zaniżonej cenie i rząd to rozważy , żeby nie psuć relacji Polsko-Kostarykańskich . W ten sposób cały świat może od nas czegoś chcieć , a my będziemy to traktować poważnie . Co pan o tym sądzi , może jakichś ciekawy wykładzik na ten temat . Może w historii już się zdarzały takie roszczenia , powiedzmy z pozycji siły , jakichś organizacji międzynarodowych w stosunku do państw gdzie władza była , nastawiona na utrzymanie władzy , a nie na rządzeniu .??
peter szlachetko
Czy Prof Barciszewski podpisal czy nie podpisal /Dr.Kendus/ deklaracje w Terezinie?
to ja
Brawo Pan Michalkiewicz! !!
ela dobaczewska
Czas zejść do podziemia.
MICHAEL PAUL NYC
Ja myślę że ten redaktor specjalnie atakował Staszka ot tak żeby dodać splendoru całej rozmowie. Gdyby był taki grzeczniutki nie byłoby tak ciekawie. Na końcu uśmiechnął się do Staszka i ładnie podziękował. Po za tym Staszek jakby chciał to by chłopa jednym zdaniem ,,skasował." :)
Jan Kowalski
Szanowny Panie Michałkiewicz! W Irlandii kościół utrzymywał specjalne żłobki i przedszkola (oraz obok cmentarze gdzie zakopano mnóstwo zwłok dziecięcych) dla księży pedofili, których była poważna nadreprezentacja statystyczna w porównaniu z innymi grupami zawodowymi. Proszę nie przekreślać swoich innych genialnie prezentowanych treści obroną pedofilii podobnie jak to czynił kapciowy Dziwisz i bardzo święty Karol Wojtyła. Pedofilia to straszna zbrodnia.
witek wolski
co za brednie!
Tomasz Czajka
Dobrze mowi stary cap
Marek Dabro
Dobre pytania p.Gromadzkiego. Do tej pory nic nie wskazuje na to, zeby p.Michalkiewicz mial racje. Po za tym p.J.Kaczynski tez nie zartuje.
mat man
Pan Stanisławie zmiótł go Pan intelektualnie, spokojnie, rzeczowo, widać było jak w miarę postępu dyskusji tracił rezon, brawo Panie Stanisławie