Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

„Gdyby Bóg dał mi wybór, wybrałbym biały kolor skóry” — 7 metrów pod ziemią

Dodano: 2019-06-06

Wyświetleń: 676191

Czas trwania: 22:41

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału „Gdyby Bóg dał mi wybór, wybrałbym biały kolor skóry” — 7 metrów pod ziemią


         🎥 ZBIERAMY NA SPRZĘT, WESPRZYJ NAS: https://goo.gl/npfXpA
🎼 Piosenka, o której wspomina Viren: https://bit.ly/2WjwQ4W
📙Zainteresowała Cię ta historia? Sprawdź książkę „Zdarzyło się naprawdę”: http://bit.ly/2UYNwsV

Tym razem gościem „7mpz” jest Viren Bhandari - Hindus, który od 19 lat mieszka w Polsce. Viren opowiada o tym, jak wyglądały jego początki w kraju nad Wisłą oraz jak on i jego rodzina czują się w Polsce dzisiaj. 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
🎙„7 metrów pod ziemią” w formie podcastów:
🔹Spotify 👉 https://spoti.fi/2UsCz7w
🔹Apple Podcasts 👉 https://apple.co/2Ksv7ER
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

„7 metrów pod ziemią” to internetowy talk-show o tematyce społecznej. Rafał Gębura zabiera swoich gości na minus trzecie piętro (7 metrów pod ziemią) jednego z warszawskich biurowców. Zaciszna atmosfera podziemnego garażu sprawia, że rozmówcy wyznają prawdę, na którą nie zdobyliby się w telewizyjnym studiu.

Współpraca: Marta Walendzik, Grzegorz Skonecki (wideo)        

Komentarze


Natalka Plota
Wiem o czym mówi, troszkę ciemniejsza karnacja robi swoje;)
Luis Fonsi
fantastyczny człowiek.
Dav Gaj
Totalny kompan do wspólnego piwa! Jesteś mega szalonym człowiekiem! :)
Magdalena Madej
Zna 7 języków, ma brązowy pas, uważa, że uśmiech powinien być normalnością, prowadzi firmę, w wieku 19 lat pokonał wiele przeszkód, żeby dotrzeć do Polski do swojej wybranki i założył z nią szczęśliwą rodzinę, jest Polakiem Patriotą. Za krótki ten wywiad :D Super człowiek.
Al Al
A ja na co dzień mam do czynienia z hindusem który jest rasistą Pomimo to jesteśmy kolegami chociaż kiedyś prawie się pobiliśmy o to. Minęło kilka lat jak się znamy dalej Nie przekonał się że ja Polak Nie jestem rasistą a on sam dalej Bo sam ma wiele uprzedzeń do białych na tle rasistowskimI co na to poradziszRasizm To jest kompletna bzdura. Ale jest zwykle u osób które mają jakiś problem jakieś ograniczenieJak byłem mały w podstawówce nosiłem okulary No to przezywali mnie cztery oczyWystarczy być trochę inny a pewne upośledzone mało inteligentne jednostki społeczeństwie od razu to traktują jako coś negatywnegoNie ma takiego kraju w Europie w którym nie spotkali byście się z rasizmem dlatego że większość populacji w Europie jest biała więc zawsze będziecie troszkę inniNie ma co z tego powodu dobierać sobie do głowy trzeba robić swoje
Hubert Michalski
Pozytywny facet dający się lubić ale niestety nie zna wspołczesnej historii naszego kraju dotyczącej szczególnie transformacji.To nie politycy dzielą dzisiaj nasze spoleczeństwo choć w pewnym stopniu również ale przejęcie najważniejszych sektorów państwowych,społek,urzedów przez bylą nomenklature komunistyczną.Układy,znajomości,sitwy i mafie zagrabiały majątek narodowy a reszcie spoleczenstwa rzucili ochłapy w postaci likwidacji zakladów pracy i marnej pensyjki.Ludzie zostali zmuszeni do emigracji zarobkowej aby normalnie żyć bo w swoim kraju nie mogli,brak dekomunizacji,odsunięcia pewnych ludzi np z SB,UB od ważnych stanowisk spowodowało to ,ze żyjemy w republice kartoflanej pełnej patologii i niesprawiedliwości.
Alicja K
Szalony gościu 😅
whre is ma braed
Jak można być rasistą? Szczególnie jeżeli chodzi o takiego człowieka jak ten... Praca, miłość, świetne opanowanie języka i niesamowita werwa i bijące od niego szczęście. Życzę mu powodzenia i pozdrawiam.
MuskularnyMurzyn
Nie wyobrażam sobie żeby w Indiach ktoś mnie karcił za białą skórę, dlaczego?
Black XS
dobre mordy pamiętają irca, złamasy nie :D