Uwaga! Prowadzimy prace serwisowe. Mogą wystąpić problemy z działaniem strony, dlatego prosimy o niekupowanie kont premium.

Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

PROFANACJA! Matka Boska Częstochowska z tęczą i marsz LGBT na Jasną Górę I E.Luty i A. Mandrela

Dodano: 2019-06-04

Wyświetleń: 17396

Czas trwania: 32:16

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału PROFANACJA! Matka Boska Częstochowska z tęczą i marsz LGBT na Jasną Górę I E.Luty i A. Mandrela


         #LGBT #profanacja #Częstochowa #MatkaBoska

► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem:
[email protected]

WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: 
► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ 
►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW 
►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ 
►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe 
► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com 
► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn

Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.        

Komentarze


Małżonkowie sakramentalni
Małżeństwa cywilne zwane, na potrzeby jakiejś pokrętnej nauki pseudokatolickiej, zwane "niesakramentalnymi" (bowiem nie ma słowa niesakrament!! ) są zakazane przez Pana Jezusa. To są związki cudzołożne - czyli związki popełniający trwały grzech ciężki (śmiertelny), ale po co o tym mówić, prawda? To tak nawiasem mówiąc oczywiście.
Anna Konwalia
Maryjo, Matko Jezusa, Ty jesteś Królową Polski dlatego ośmielam się błagać byś chroniła moją ojczyznę i moich rodaków. W obecnych czasach cały świat nas gnębi bo jesteśmy ostatnim bastionem Kościoła, którego założycielem jest Twój Syn. Nie pozwól by siły Zła zawładnęły Polską i Polakami. Osłaniaj nas po wsze czasy.
Micro P
Jak oni mogą żądać małżeństwa ? Jak oni mogą chcieć adoptować dzieci mówiąc, że lepiej będzie u nich niż w rodzinie patologicznej ? Co to znaczy patologiczna rodzina ? Czyżby wśród gejów nie było patologii ? Nie piją ? Nie kradną ? Nie łamią prawa ? Są święci ? To są też ludzie i tak samo jest takie zjawisko jak wszędzie. Tylko po co mieszać do tego dzieci ? O co im w ogóle chodzi ? Teraz już nie walczą o tolerancję dla nich ?
Andrzej Paje
W gruncie rzeczy ci biedni ludzie czyli lgtb nue wiedzą że są tylko narzędziem w rękach marksistów . Ich celem jest stworzenie nierozwiązalnych konfliktów w społeczeństwach . Dlatego z jednej strony sprowadzanie muzułmanów którzy mają nakaz zabijania sodomitów a z drugiej propagacja lgtb. I rządzący będą mogli zarządzać kryzysem zawiesić prawa demokratyczne dla wprowadzenia ,,porządku"
Joe McCohn
Brawo dziewczyny
Ela Stela
Nei wychowamy juz doroslych bekartow
Gwiazdka Z nieba
Oni obrażają religię....lgbt to szatan
Mirka R
My nie mamy kleru z prawdziwego zdarzenia,to są pracownicy na etacie kościoła bez przekonań religijnych,nie żyjący zgodnie za jego regulami!! sa to marionetki podporządkowane danemu lobby!!widać to na kazdym kroku!!nigdy nie zabierają głosu w sprawach Boga , który jest ciągle poniżany,opluwany i kler nie reaguje!!!gdyby tak było w islamie ,to wiadomo jak by to ich duchowni i ich członkowie zareagowali!!l
Aleksandra A.
A moze by tak katolicy zaczeli czytac Slowo Boze? Wyjścia 20:4 Nie będziesz czynił żadnej rzeźby ani żadnego obrazu tego, co jest na niebie wysoko, ani tego, co jest na ziemi nisko, ani tego, co jest w wodach pod ziemią! 5 Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Pan, twój Bóg, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą.
Łucja
Dlaczego zakładacie, że wszyscy ludzie ze środowiska LGBT są przeciwko kościołowi? Myślę, że taka generalizacja jest dla niektórych krzywdzącą. Ja jestem osobą homoseksualną i zarówno katoliczką. Przykro mi słyszeć jak wypowiadające się Panie zakładają, że jako lesbijka chcę walczyć z Kościołem czy nie szanuję świętych miejsc. Mam w sercu tego samego Boga co Panie, nie dzielmy się tak, nie zakładajmy, że osoby nieheteroseksualne są przeciwko Bogu. Nie osoby, a czyny są grzechem. Pozdrawiam, z Bogiem.