Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Wrogość! Próżność! Dekadencja!

Dodano: 2019-03-16

Wyświetleń: 185756

Czas trwania: 25:01

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Wrogość! Próżność! Dekadencja!


         W 1966 r. Zgromadzenie Ogólne ONZ ustaliło 21-ego marca Międzynarodowym Dniem Walki z Dyskryminacją Rasową. W Polsce o spopularyzowanie tej daty walczą środowiska lewicowych aktywistów, którzy od kilku lat wychodzą na ulicę w pochodach pod różnokolorowymi sztandarami (głównie czerwone, czarne i tęczowe), symbolizującymi solidarność z mniejszościami etnicznymi, kulturowymi, seksualnymi oraz ideowymi. 

Marsze te mają zazwyczaj antypolski charakter. Kwestionują bowiem przynależność do łacińskiego kręgu cywilizacyjnego, przejawiają sympatię dla zbrodniczej ideologii bolszewizmu, promują zniesienie państwowych granic oraz kompletne rozmycie kulturowe. Uczestnicy tych pochodów obrażają ludzi, którzy się z nimi nie zgadzają, a ich zachowanie często bywa agresywne mimo, że sami niosą hasła szacunku i tolerancji. 

Nie inaczej było tym razem. Ekipa naszej telewizji została wyrzucona przez organizatora chwilę po tym, gdy dziennikarz eMisjiTv - Piotr Korczarowski - zapytał o ofiary walki klasowej, którą jeden z uczestników marszu promował na swoim transparencie.

---------------------------------------------[wsparcie programu]---------------------------------------------

UWAGA - MAMY NOWY NUMER KONTA!!
Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze.
Nr konta: 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001
Mecenat na patronite: https://patronite.pl/emisjatv
PayPal: [email protected]

Chcesz wykonać tradycyjny przelew do banku? 
Wszystkie niezbędne informacje są tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/

Facebook: https://www.facebook.com/eMisjaTv/
Twitter: https://twitter.com/eMisjaTv

Kontakt z redakcją: http://emisja.tv/programy/kontakt/        

Komentarze


eMisjaTv
UWAGA - MAMY NOWY NUMER KONTA!! Darowizny prosimy kierować na fundację Inicjatywa Przeciw Cenzurze - 33 2530 0008 2059 1051 7927 0001 Więcej informacji na ten temat tutaj: http://emisja.tv/programy/wsparcie/
Judasz Iskariota
ja wyszedł bym z banerem stop komunizacji europy - ich filar wyznania, komunizm czy wg nich socjalizm pomagał mniejszościom taaa. wujek stalin kochał wyznawców JHWH. ślepi hipokryci. Można być tolerancyjnym wobec innych narodowości ale nie oddawać im polskich domów i ziem!!!!
Przyjemniaczek
Ci ludzie są jacyś popierdoleni
Mateusz_S6
kocham ten materiał! Zostali pozamiatani w chuj❤️
Miś Jogi
Ja bym zadał takie pytanie...jest pan/ pani za imigrantami czy deklaruje się pan/pani przekazanie 20 % swoich miesięcznych zarobków na wsparcie imigracji...?
Paweł Team Rafonix
Chorzy ludzie
79slawus
No i przylazła stara baba demonstrować przeciw faszyzmowi a nie wie nawet co to jest a temu gówniarzowi zaraz po niej niech ktoś powie że ten jego cudowny komunizm wymordował ponad 100mln!!! ludzi na świecie...za kurła barany wyprane!
Aleksandra Raczkowska
Oni sami nie wierza co mowia. Patrologia spoloeczenstwa.
Mateusz Thobor
jest możliwość zmienić stolicę?
Mateusz Thobor
kuhwa tiger bonzo w ataku :D