Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Podróż po USA - Nowy Jork

Dodano: 2016-02-10

Wyświetleń: 288802

Czas trwania: 25:37

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Podróż po USA - Nowy Jork


         New York - widok na Manhattan z 86 piętra Empire State Bulding, wizyta w Central Park, most Brooklyn Bridge, rejs do Statuy Wolności, spacer po 5 alei, Strefa Zero        

Komentarze


WOLFsjz pl
Witam mam pytanie lecę na tą samą wycieczkę z tym biurem jak jest z hotelami . Rok wcześniej byłem z tego biura na wycieczce objazdowe Meksyk hotele kompletnie dno,kiedyś się zapytałem w recepcji ile kosztuje doba hotelowa koło 100zl Cenna wycieczki 5500zl 8 dni. Tu też oszczędności na hotelach żeby jak najwięcej zarobić na kliencie?
aldepeche
szacun dla przewodnika
Christopher Vegan Porowski
Who give him that job ? I highly advise you if you visit NYC do not get involved with any polish agencies even Polish ambassador / ambassador sucks here !
HeinzStyle
a ja w kwietniu i tez nie mogę się doczekać :)
Kamil B
W maju się wybieram, już nie mogę się doczekać :)
przemeknpj26
Witam. Takie pytanie: z jakiego biura była ta wycieczka? Obejrzałem wszystkie filmiki i jakoś nie usłyszałem, za podpowiedź z góry dzięki wielkie.
violetta kr
Super, dzieki za filmik, mega mi sie podobalo, niedlugo lece do NY na zwiedzanie i juz sie wkrecilam. Pozdrawiam... Nie słuchaj i nie wnikaj w opinie ludzi z klapkami na oczach, siedza w trzerech scianach i tylko krytykuja :)
Danuta Przybysz
Byłam tu
szymon rzepiela
Nie podoba się to nie oglądajcie a nie dajecie takie komentarze jakbyście mieli jakieś kompleksy . Każdy ma prawo żyć tam gdzie chce . Miasto jak wiele innych na świecie . Sam nie jestem zwolennikiem wielkich metropoli dlatego mieszkam na przedmieściach innego dużego miasta i nigdy się bym do niego nie przeprowadził . Stany to nie tylko duże miasta . Kto był USA i przejechał przez kilka parków narodowych lub stanowych to wie o czym pisze . Pozdrawiam i życzę mniej zawiści .
Shadow Jokers Club
Dubaj lepszy xd