Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Jakubiak o kampanii prezydenckiej: Donald Tusk o białym koniu może zapomnieć, zostanie mu osiołek

Dodano: 2019-06-14

Wyświetleń: 124512

Czas trwania: 28:12

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Jakubiak o kampanii prezydenckiej: Donald Tusk o białym koniu może zapomnieć, zostanie mu osiołek


         „Należy się cieszyć. Głowa państwa polskiego jest przyjmowana w Stanach Zjednoczonych jak równorzędny partner, a to się bardzo rzadko zdarza” – tak podpisanie przez Andrzeja Dudę i Donalda Trumpa deklaracji ws. zwiększenia obecności wojsk USA w Polsce skomentował w Porannej rozmowie w RMF FM Marek Jakubiak.        

Komentarze


Andrzej Wonski
Ccesz burdelu przekretow klamst glosuj na dude
Maciej Korzeniewski
Miał zloty chammmmmmmmmmmmmmmmmmm zlot rog………….
Grzegorz Hermanowicz
Hurtownik :)
Jankan
Na chuj nam kolejny samolot uderzeniowy, skoro nie mamy wgl. samolotów przechwytujących ? do tego nawet f-35 nie ma szans z nowymi zestawami przeciwlotniczymi s-500, a to "ferrari" ma odstraszać własnie rosjan. Zakupy na miarę zjebanych polusów....jak zwykle zresztą."Ze względu na przyjętą w latach 80.–90. XX wieku doktrynę, w myśl której USA miało dysponować dwoma typami samolotów. ATF (Advanced Tactical Fighter) jako myśliwca przechwytującego przewagi powietrznej i JSF jako myśliwca uderzeniowego. W myśl tej doktryny powstał F-35 który miał operować nad polem walki oczyszczonym z myśliwców wroga i obrony powietrznej dalekiego zasięgu przez specjalnie do tego zaprojektowane F-22"
zbigniew klamczynski
chłopie weż zabawki i idż warzyć piwo polityka nie dla tak tęgiej głowy
zbigniew klamczynski
ten jaklubiak to jednak wojskowy idiota
Władysława Cyrek
Jóż niema nic wazniejszego masakra
Tom Signs
..pojednaj ...POKORA
P i a n i s s i m o
jakubiak Bredzi , to jest lis - mieszacz - mąciciel przebiegły rozbija konfederacje nadzieje dla Polski / głupkowato chichocze na temat Korwina / 18:20
yatzeg1
Klient ma powiedzmy 8zł, więc ma do wyboru 100g wódki lub 3 piwa. Po "reformie" Jakubiaka wyboru miał nie będzie - kupi 3 piwa. A co produkuje Jakubiak? Piwo. Oj nie ładnie Jakubiak.