Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Sposób na przejęcie władzy w POPISie - prof. Mirosław Dakowski

Dodano: 2018-08-17

Wyświetleń: 20320

Czas trwania: 49:57

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Sposób na przejęcie władzy w POPISie - prof. Mirosław Dakowski


         ► WALCZ Z POPRAWNOŚCIĄ POLITYCZNĄ I CENZURĄ!
Chcesz otrzymywać powiadomienia na temat prowadzonej przez nas działalności? Zapisz się do newslettera. https://medianarodowe.com/newsletter

WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: 
►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 
W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia
Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW

► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ 

►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 73550 (koszt 3.69 PLN z VAT)
Regulamin dot SMS-ów https://medianarodowe.com/sms-regulamin/

►ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM: https://patronite.pl/medianarodowe

► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com

► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn        

Komentarze


Gibons Gumi
Idealny materiał na lekcje W. O. SP. S jest jeszcze coś takiego jak wos?
Koło Nydahl
W TAKIEJ SYTUACJI !!TO TYLKO REWOLUCJA !!I KAPITALNY REMONT W RZĄDZIE !!!
Koło Nydahl
Biedna Polska " bogatych ludzi "Tak sobie stworzyli przepisy żeby mogli kraść i oszukiwać.Więc jeden wniosek z tego wynika DLA RZĄDZĄCYCH SŁOWO POLSKA I HONOR nie istnieje A tym bardziej PATTIOTYZM!TO dobre dla oszołomów!Idziesz głosować? Po co i na kogo?ONI SIĘ SAMI WYBIERAJĄ I WYMIENIAJĄ!!
therednask
Wszystko rozumiem ale nie ma w Polsce sadownictwa które by karało za przekręty , i teraz tym jednym w danym okręgu łatwo manipulować , no i masz tereny wpływów kasy z zachodu , nie liczeniem się z innymi w danym okręgu itp .Władza w tym stanie ( czyli Kaczyński) powinna naprawić państwo od strony (odpowiedzialności za) decyzyje i sądownictwo wtedy dopiero wbijać w jednomandatowe okręgi .
Dominika Milena
#Konfederacja #patrotyzm #wolność #miłość #rodzina
Jakub Wojdak
Czy ktoś mądry odpowie mi na mają wątpliwość, co do jednomandatowych okręgów wyborczych? Nie chcę się rozpisywać, ale dla mnie to z wszech miar głupota i strzelenie sobie w prawą stopę. Przecież dwa nurty jakie mogą się wydzielić to wdg mnie, lewicowy socjalizm oraz powiedzmy po prostu prawica. Jest takie powiedzenie, które świetnie sprawdza się do opisu sytuacji politycznej i stanu społeczeństwa, które tu pasuje: "Kiedy mądry pokazuje księżyc, głupi patrzy na palec". W uproszczeniu wdg mnie: - Prawica, to patrioci, ludzie nastawieni ideologicznie, znający historię, uczący się, świadomi dokąd idą i co chcą osiągnąć, zainteresowani losem narodu, bogatsi o tożsamość narodową, która z ich narodem ich łączy. - Lewica w mojej ocenie to w większości ludzie ślepi i bez idei. Jeśli nic nie wiesz, nic nie umiesz, jesteś idiotą, to będziesz zawsze lewakiem, a nigdy świadomą osobą. Nie mam tutaj na myśli tego, że wśród ludzi o podejściu lewicowym są same ameby. Natomiast ameby to zawsze lewacy. Przecież totalnego ignoranta wystarczy kupić 500+ bo on nie rozumie, że ktoś mu wyciąga te pieniądze z jego własnej kieszeni. Pytanie, czy prawica ma do zaoferowania cokolwiek idiotom bez oszukiwania ich? Według mnie NIE. Żeby być mądrym, trzeba sobie zadać trochę trudu, a ludzie z reguły są leniwi więc większość jest niemądrych. Dodatkowym problemem, jest jeszcze aktualnie opanowany przez lewicę system edukacji, oraz indoktrynacja w telewizji. Jakoś mi sobie trudno wyobrazić, że prawicowiec może wygrać z 500+ wiedząc jak szkodliwy i głupi jest to program. Dla mnie, jednomandatowe okręgi wyborcze to sabotaż. Jeśli ktoś się nie zgadza to proszę o komentarz, bo może po prostu czegoś nie rozumiem.
Torpeda
Dlaczego nie mozemy zalozyc parti?.
Blaze Sedzikowski
Panie profesorze !Ale jak zapewnić wiarygodność potencjalnych kandydatów z JOW ?To potrafi (lepiej lub gorzej) zrobić PIS gdzie panuje dyscyplina i ciągła weryfikacja. Problem Polski to przenikanie agentury do polityki . To chyba najpozważniejszy problem polskiej polityki.W JOW-ach to się nie uda.
Tak Wlasnie
A reklamy wyborczej i wycieczek do państwa w palestynie...Oni sobie jaja z nas robią
Mi Ko
czy w oparciu o te rady Bronisław Komorowski zarzadził referendum o jednomandatowych okręgach wyborczych, które okazało się plajtą?