Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

R.A. Ziemkiewicz o 447, ataku na Magierowskiego i "Gazecie Żydowskiej"

Dodano: 2019-05-16

Wyświetleń: 75845

Czas trwania: 50:56

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału R.A. Ziemkiewicz o 447, ataku na Magierowskiego i "Gazecie Żydowskiej"


         ► Jeżeli chcesz możesz nam przekazać 1% swojego podatku: KRS 0000406677

► WSPIERAJ MEDIA NARODOWE:
Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach.
34 1020 1013 0000 0602 0352 8726
W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia
Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW

► Wesprzyj poprzez PayPal (także płatność kartą): https://bit.ly/2TTpnY3
► Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 73550 (koszt 3.69 PLN z VAT)
Regulamin dot SMS-ów https://medianarodowe.com/sms-regulamin/
► Wszystkich, którzy chcą działać w Rotach Niepodległości zapraszamy tu: https://roty.pl/roty/#zaangazuj-sie
► WALCZ Z POPRAWNOŚCIĄ POLITYCZNĄ I CENZURĄ!
Chcesz otrzymywać powiadomienia na temat prowadzonej przez nas działalności? Zapisz się do newslettera. https://medianarodowe.com/newsletter
► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com
► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn
► SZUKAJ NAS NA FB: https://www.facebook.com/MarszNiepodleglosci/

Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo.
Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.
Z góry dziękujemy za wszelką udzieloną pomoc.        

Komentarze


Michal Kowal
Oczywiście jest to próba wyludzenia i po to został nam tu zainstalowany Pis .
mecenasmars
Konfederacja!
Marek Habiera
Mam pytanie co Kongres Żydów założony w 1938 zrobił dla żydów w Europie ,ilu udało im sie uratować lub wymusić na aliantach działania by ich ratować ,drugie czy to prawda ze jednym z powodu ataku niemców na nasz kraj było to że w naszym kraju żyło ich tak dużo .....
Black Sun
Podziwiam dobry humor Ziemkiewicza. "PiS uwala ustawę, zeby napisać swoją własną"... Serio? XD PiS uwala ustawę bo takie polecenie przyszło z ambasady.
marta jozwiak
R. Ziemkiewicz nigdy az tak ostro nie mowil i nie nazywal rzeczy po imieniu ... Brawo !!! I dzieki za uznanie dla Polonii, za pomnik, bo Slawek Platta nie odpuscil, walczac do konca. A my byliśmy z nim. A od miesięcy protestujemy przeciw Ustawie 447 a rzad sobie kpi z nas , chowa glowe w piasek. Udaje ze problemu nie ma. Polonia jest tym oburzona. Pozdrowienia dla MN i p Ziemkiewicza z Nowego Jorku.
Tomasz maszto
Adam S Nasz kraj jest zadłużony zmuszony został do likwidacji zakładów pracy / naszej rodzimej produkcji / I My na tle krajów wysoko rozwiniętych / ich rozwijanie raczej idzie w zwijanie - Azja się rozwija / nie powinnismy przyjmować takiej polityki jak Niemcy Francja Włochy itd. /// POWINNIŚMY ZROBIĆ TO CO MÓWIŁ TEN PAN : Milton Freedman noblista z ekonomii zauważył, że są 4 sposoby wydawania pieniędzy.1 sposób , kiedy wydajemy pieniądze własne na siebie samych / na własne potrzeby /Jak się zachowujemy ? wydajemy oszczędnie bo to nasze pieniądze, ale przede wszystkim wydajemy celowo , bo znamy własne potrzeby.2 sposób , kiedy wydajemy własne pieniądze na kogoś innego .Nadal wydajemy oszczędnie , ale już nie tak celowo.Potrzeb tego drugiego już nie znamy tak dokładnie jak własne . Doświadczyliśmy - jak trudno trafić z prezentem .3 sposób , kiedy wydajemy cudze pieniądze na nas samych .Wtedy nie liczymy się z kosztami ale przynajmniej wydajemy celowo.4 sposób , kiedy wydajemy cudze pieniądze na kogoś innego .To ani oszczędnie ani celowo...bo to nie nasze.Państwo wydaje w sposób 3 i 4 , bo niema własnych pieniędzy ono ma cudze pieniądze, znaczy nasze .20 procent budżetu Państwa / 3 sposób/ wydaje na potrzeby państwa w którym wspolnym mianownikiem jest przemoc - wojna , siły zbrojne , bezpieczeństwo państwa .80 procent wydaje się w sposób 4 w najbardziej marnotrawczy.Poprawić znaczy zamienić 4 sposób na 1 sposób.
Jasiek Spod Tater
POZDRAWIAM, im nie trzeba konstytucji ,on mają swój TALMUD, jako wrogowi należy się pochwała ,oni nie gadają tylko wykonują, ustawę o obozach niemieckich ,też wykonali poszła do kosza, wjoska sobie sprowadzili za naszą kasę i ustawe 1066 do pacyfikacji narodu, wykonali to, jeszcze wykonają 447, nawet krwawo.
PolishPolackski
31:27Kto wypędzał kogo?Te ubeckie sqrvysyny spieprzały same, nikt ich nie wyganiał. A to, że potem płakali o polskim antysemi-cośtam, który ich wypędził to inna sprawa. Przecież nie mogli się przyznać, że byli zwykłymi mordercami...?38:28Nie trawię tego babska, powiedziała prawdę, jak to każdy Żyd (prawdę powie tylko przez pomyłkę), ale podobało mi się jak się roześmiała. Uśmiech widać zmienia nawet najgorszą gnidę.
czarek chodzież
Nie dla ANTYPOLONIZMU 🚫 !! TAK- DLA ODKŁAMANIA OBLEŚNEJ HISTORII WRZODÓW !!Nie dla ANTYPOLONIZMU 🚫 !! TAK- DLA ODKŁAMANIA OBLEŚNEJ HISTORII WRZODÓW !!Nie dla ANTYPOLONIZMU 🚫 !! TAK- DLA ODKŁAMANIA OBLEŚNEJ HISTORII WRZODÓW !!Nie dla ANTYPOLONIZMU 🚫 !! TAK- DLA ODKŁAMANIA OBLEŚNEJ HISTORII WRZODÓW !!
jan bury
Wniosek- od wojny opinię publiczną urabiają w Polsce środowiska jawnie antypolskie...