Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Rafał Ziemkiewicz: Jurek Owsiak to ostatnia świętość, która została

Dodano: 2019-06-17

Wyświetleń: 94235

Czas trwania: 32:49

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Rafał Ziemkiewicz: Jurek Owsiak to ostatnia świętość, która została


         Witamy wszystkich w poniedziałek, czyli dzień, w którym zobaczycie Rafała Otoka-Frąckiewicza i Rafała Ziemkiewicza przy jednym stole w programie "Polska na serio".
W dzisiejszym odcinku "Polski na serio" wasz ulubiony duet  poruszy tematy, którymi od kilku dni żyje cała Polska. W najnowszym odcinku usłyszycie m.in. o tym, jak PKP męczy Jurka Owsiaka i co na to wszystko niedorzecznik praw obywatelskich. Będzie także coś o tym, jak Patryk Vega został męczennikiem kinematografii oraz o kmicicach z ONR broniących Jasnej Góry przed potopem LGBTQUSBPKP.  
Oczywiście to nie wszystko, ale więcej nie zdradzamy. Zapraszamy na ostrą jazdę bez trzymanki.
Dwaj publicyści - Rafał Otoka-Frąckiewicz i Rafał Ziemkiewicz wspólnie prowadzą poniedziałkowy program "Polska na serio". Najważniejsze wydarzenia sceny politycznej okraszone trafnym, kąśliwym komentarzem.        

Komentarze


Dariusz Bujko
hahahah...no loza szydercow.....super program..usmialem sie do lez...dziekuje i pozdrawiam
Lee
Dwóch DEBILI 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
tuku ertus
A Diduszko to żyje??? Nie rozumiem. Powinien już w tęczowym niebie z Simonem Molem hurysy podrywać.Opozycja ma problem z konfirmacją głoszonych wartości. Oni tak bardzo nie wierzą w to co głoszą i w słuszność swoich poglądów, których nikt już nie podziela. Dlatego z taką radością witają każdego cwaniaka, który robi filmy, pisze artykułu czy książki miłe ich coraz mniej popularnym politycznie poglądom. Wcześniej na ten sam syndrom cierpiał PiS i jego poprzednicy - dopóki nie stworzył programu popieranego przez większość wyborców.
Elżbieta Mańkowska
PKP poszło po rozum do głowy!
Adam adamo
Ja popieram WOŚP ale tutaj jest z tym również dziwna sprawa i to bardzo dziwna. Ja gdy robiłem rezonas magnetyczny prywatnie bo państwowo trwało by wiele miesięcy to musiałem zapłacić. Cały oddział z rezonansem zamknięty a lekarz na dyżurze sobie chodził. Gdy powiedziałem, że prywatnie umowiony byłem to pewnie nawet o tym nie wiedział ale prywatnie od razu poszliśmy. Cały oddział zamknięty, kilka pomieszczeń ciemno a badania nie wykonywane pomimo że kolejki na miesiące. Rezonans miał logo WOŚP ale płaciłem normalnie. Nawet kasa była w szpitalu i wystawił lekarz paragon. Skoro rezonans jest z fundacji to powinni badać za darmo ewentualnie koszty utrzymania. Ja zapłaciłem 600zł około a to za jedno badanie dość drogo jak na utrzymanie ale lekarz za darmo na dyżurze za który dostaje kase nie zbada. Jest wypłata za dyżur i dodatkowo za badanie prywatne w czasie pracy. Jeśli jest sprzęt z datków publicznych to powinno być wykorzystane jak najbardziej. Ludzie zapłacili za ten sprzęt a teraz jeszcze raz płacić? Gdzie tu logika. Byłem dzisiaj na badaniach z babcią w szpitalu. Wszyscy pacjenci umówieni na jedną godzinę i czekałem 3h zanim zbadali. Lekarze chodzili po korytarzu zamiast leczyć co chwile łazili. Pacjenci się denerwują a pielęgniarka nic nie może bo lekarze rządzą. Co by dało więcej pieniędzy dla lekarzy? Zmienią podejście do pacjenta? Pacjenci traktowani bez szacunku i to za każdym razem a jeżdzę z babcią na badania za każdym razem od wielu lat. Zawsze tak samo umówieni pacjenci na jedną godzinę i kolejki. Stare babki wiadomo godzinę szybciej chcą przyjechać i szpital zawalony ludźmi. Za trudno umówić pacjenta co 10 minut albo więcej jeśli badanie trwa więcej? Nie po co lepiej żeby pacjent czekał a badanie za każdym razem po czasie się zaczyna dopiero bo lekarze zajęci albo nie przychodzą i pielęgniarki nie wiedzą gdzie lekarz jest. Nasza służba zdrowia powinna być zreformowana całkowicie ale bez kasy a zmienić podejście lekarzy. Pacjent najważniejszy a nie niepotrzebny jak dzisiaj jest pokazany.
patriota 33
pierdole PO ,ale jesli chodzi o woodstok to nie pieprzcie,ze taki burdel,a jesli to zajdzcie sie popatrzec na kazdy festyn,jak sie na butelki leja
Swider Oliver
Jezeli w Polsce istnieja i "dzialaja" tacy ludzie jak Owsiak stojacy ponad prawem i poza zasiegiem organow panstwowych i grajacy im na nosie w bezczelny sposob nie mowiac o gromadzeniu wielkich pieniedzy bez zadnej kontroli i zbytniego wysilku i jeszcze od wielu lat i sa uznawani za "swietych" to jest Polska krajem upadlym z chorym ustrojem i spoleczenstwem...
Ury Ury
JEBAĆ OWSIARĘ...Stręczyciela polskich dzieci.
Marek Saltberg
Rafał Otoka-Ziemkiewicz ;)
Patryk Patyk
od samego poczatku nie ma obowiazku dawac Owsiakowi jak równiez korzystania z kupionego sprzetu