Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Marsz dla Życia i Rodziny 2019 - "Seksedukacja to deprawacja!"

Dodano: 2019-06-10

Wyświetleń: 5881

Czas trwania: 01:35:49

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Marsz dla Życia i Rodziny 2019 - "Seksedukacja to deprawacja!"


         #MarszŻycia #MarszRodziny

► WALCZ Z POPRAWNOŚCIĄ POLITYCZNĄ I CENZURĄ!
Chcesz otrzymywać powiadomienia na temat prowadzonej przez nas działalności? Zapisz się do newslettera. https://medianarodowe.com/newsletter

WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: 
►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 
W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia
Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW

► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ 

►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 73550 (koszt 3.69 PLN z VAT)
Regulamin dot SMS-ów https://medianarodowe.com/sms-regulamin/

►ZOSTAŃ NASZYM PATRONEM: https://patronite.pl/medianarodowe

► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com

► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn        

Komentarze


Media Narodowe
Osoby chętne do wpisania się na listę rot niepodległości prosimy o wysyłanie zgłoszenia na adres: [email protected] ► Przypinki #NieDlaRoszczeń (447) są od teraz dostępne tutaj: https://marszniepodleglosci.pl/produkt/przypinka-niedlaroszczen/ ► Grafika do podmiany avataru (zdjęcie profilu/użytkownika): httpsz://megawrzuta.pl/download/e167dde25d983f3edc5933a72f9b03df.html ► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa! http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/ ► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem: m[email protected] WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: ► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ ►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW ►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ ►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe ► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com ► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.
kris198720
Wiecie co powiedzial p(a/e)d"o" trzaskowski ? Ze te marsze to zlot chorej prawicy. Takiego sobie wybrala warszawa Prezydenta, czekac tylko jak zacznie tam pedofilow wypuszczac albo sam sie do tego przyzna
001radek
Braun ma tym razem racje. Kazdy, kto atakuje innych z powodu preferencji seksualnych to zboczeniec.I trzeba go trzymac na lancuchu w komórce.
sumires88
Najgorszy Prezydent Trzaskowski. Warszawy.
sumires88
Najgorszy Prezydent Trzaskowski. Warszawy.
sumires88
Rodzina To Pszyszłość Polski Brawo.
Franciszek Linda
Dolaczam swoj glos tutaj za,normalnoscia , za ochrona malzenstwa i rodziny jako wierzacy biblijnie. Nie mozna dopuscic do legalizowania zwiazkow homoseksualnych w urzedach stanu cywilnego. Jesli ktos chce zyc w grzechu to jego sprawa ale panstwo nie moze zrownac takich zwiazkow z malzenstwem mezczyzny i kobiety.
Sylwia Szulwinska
Gdzie jest rzad?komu służy lewakom i lewackim fundacjom? halo halo oobudzmy się Polsko musimy sprzeciwić się homo lobby, i prosić samego Pana Premiera prawdziwie prawicowego rządu żeby wypowiedział konwencję stambulska.
Joanna56ful
Nie o szum ale o wartości chodzi,pozdrawiam wszystkich uczestników tych marszy.
Tomasz Chrostowski
Szambo to dyktatra LGBT