Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Elvana Gjata - Me Ty (Official Video) [NEW SONG 2011]

Dodano: 2011-07-23

Wyświetleń: 2349571

Czas trwania: 03:24

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Elvana Gjata - Me Ty (Official Video) [NEW SONG 2011]


         My Fan Page http://www.facebook.com/MusicIsMyDrog
Elvana Gjata - Me Ty (Official Video) [NEW SONG 2011]
Elvana Gjata - Me Ty (Official Video) 
Elvana Gjata - Me Ty (Official Video) 
Elvana Gjata - Me Ty (Official Video) 
Elvana Gjata - Me Ty (Official Video)        

Komentarze


Vesa Bora
Like kush e degjon ne nentor 2019
Arjen Hasanaj
UUUUUUUU
Gazmir Karaj Gazmir
💖 to get the most of my
Brandon fromroblox
Elvana ka qen dhe eshte nje nga artistet me te mira shqiptare😍😇
Antonela Cina
🖤🙌🏻
Arbnor Mehmeti
E preferuara ime dhe sod Vendosa ta Kem Deshir Muzikore ne Radio K4
Kamela Kame
❤🙏🙏😭😭😭😭😭
Arsi arsi
E dua kete kenge 😢😢
Gentjan Lamcja
Super kenge ! Bravo Elvana😊Shume kenge prekese😇
its klea bitches
Like kush e degjon 2019❤❤😍⚡👸👸👸👸👸👸👸👸👸👸