Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Pisarz wyrzucony z pociągu za krytykę LGBT? Cenzura poglądów w PKP, jaka jest prawda? Lisiak u Roli!

Dodano: 2019-03-13

Wyświetleń: 30090

Czas trwania: 48:37

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Pisarz wyrzucony z pociągu za krytykę LGBT? Cenzura poglądów w PKP, jaka jest prawda? Lisiak u Roli!


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


janusz rakoczy
To wygląda na ustawkę ludzi sorosowych .Bo skąd zgraja oburzonych ?
Paweł Krupiński
lgbt przejmuje funkcje policji politycznej.Wychodzi na to że na pewne tematy nie wolno rozmawiać.qurwa gdzie jest wolność słowa? lewactwo jest faszyzmem w obecnych czasach.To jest talitaryzm obecnych czasów.
lola lato
to bylo ukartowane zawczasu ,ta poslugaczka w warsie to byla tylko narzedziem
Smoleński John
Zawsze niechętnie chodzę do warsa a moze po prostu nigdy tam nie chodzę. Nie jest miło, pracują jak za karę i zachowują się jak panie z mięsnego za komuny. Jednym słowem patologia.
Aleks Pe
Dziwny jest ten świat.
Grisza010
Sytuacja oparta o zasadę pierwszego. W przedszkolu wystarczyło, że Ania podbiegła do pani i naskarżyła, że Antek z Frankiem mówią brzydkie słowa, aby stworzyć aferę. Od razu Antek został przepytany, na temat sytuacji w domu, czy tatuś nie pije, nie bije mamy, czy dziadek w domu "przeklina" ( cokolwiek to znaczy ), a Franek ze względu na to, że wychowywała go sama mama, bo tato tyra na budowie u Niemca, został zakwalifikowany jako dziecko, z którego wychowaniem nie radzi sobie mama...A Antek z Frankiem użyli słowa "Fiut" i "Gupek" w stosunku do kolegi, który adorował Anię słowami, że na fajne cycki...takie same jak jej mama...Problem leży w tym, że wszystko po zajściu da się wytłumaczyć raportami etc. Pasażer stoi na przeciwko regulaminom, sokistom, policji i manipulantów, którzy w odpowiedniej sytuacji potrafią wykorzystać te elementy do swojej gry. Zasada pierwszego, oraz przysłowie, że jak się psa chce uderzyć, to kij się zawsze znajdzie, oraz to, że jak obrzucisz kogoś błotem, to zawsze się coś do niego przylepi. Odnośnie monitoringu. W momencie, w którym go nie ma, a wszystko wskazuje na to, że powinien być, albo że jest zepsuty powinno się dawać wiarę pasażerowi. Tak jak z listem, kiedy Poczta Polska mimo, że list nie został odebrany, uważa się za doręczony - co jest totalny absurdem. Wszystkie prawa chronią, ale nie ludzi tylko instytucje. Ogólnie wszyscy skaczą z radości, że od 1990 roku zniknął Ład Jałtański, ale zapomnieli, że jedzą banany przerabiane na paszę w krajach rozwiniętych, dalej zjadają żółty ser, wędzoną makrelę i pieczone kurczaki, a służba zdrowia służy zdrowiu ale nie pacjenta. Nic się dla zwykłych ludzi nie zmieniło. Jest coraz gorzej.
igor fiol
wypił o 10tej 4 piwa kawę i wziął leki......haha..
swojmil
Mam już dosyć złej roboty dziennikarskiej. Chcę wstęp rozwinięcie, zakończenie, bonus. NA TEMAT. Nie chce słuchać przez godzinę życiorysu. Weź se Rola kup jakieś podręczniki i czy coś i zacznij z sensem robić te reportaże.
Maria
Usunięta powinna być natychmiast barmanka z pracy i kierownik pociągu dyscyplinarnie za propagowanie zwyrodnialstwa
Slawek B
Skandal. Ustawka sodomitów. Mam nadzieje że sprawa zostanie wyjaśniona a obsługa pociagu przykładnie ukarana.