Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Agnieszka Wolska z Niemiec! Kto nienawidzi Polski w NIemczech?

Dodano: 2019-03-11

Wyświetleń: 28823

Czas trwania: 48:11

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Agnieszka Wolska z Niemiec! Kto nienawidzi Polski w NIemczech?


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Jack De.
https://youtu.be/EWmbxiWliVg
Jack De.
Oj nie lubią was ci politycy..
Bogumiła Bolesta
Cała opozycja lewicowa powinna tam stać w Niemczech na tej platformie z obrożami na szyjach smyczami i białymi flagami To by była przynajmniej satyra mówiąca prawdę Wyjątkowa podłość ze strony opozycji wypowiadać się w imieniu wszystkich PolakówW opluwaniu niszczeniu Polski opozycja lewicowa jest bezkonkurencyjna Tylko w tym są dobrzy w niczym innymKonfederacja - chyba jedyna nadzieja wg mnie
Doctor Ale
Wobec tego co się wyprawia - czekamy na kolejnego Hitlera, żeby pozamiatać ten bajzel.
L&P Jensen
Freud tak naprawde był zboczony.. do takiego wniosku doszłam przeczytawszy wszystkie jego prace.. nie jet żadnym guru dla niezależnego umysłu.. jest natomiast wbity w każdy segment nauczania psychologii i powielany przez bezkrytycznych uczniow a później specjalistów sfiksofwanych tymi naukami
JACEK VON TEMPSKI
Kochana Pani Wolska, prosze zajac sie dziecmi, a nie politykowaniem, to nie jest Pani kierunek! (z tyloma dziecmi dostaje Pani tyle pieniedzy od narodu niemieckiego, ze nie musi Pani pracowac). Mieszkam w Niemczech juz 20-cia lat, mam dwie corki, ale to co tu slysze jest calkowicie z palca wyssane !!!! Aby Pani dzieci sie dowiedzialy w wieku 10-ciu lat czym jest "Penis", etc. Potrzebuja telefon komorkowy z dostepem do internetu (jesli nie posiadaja, to inne dzieci w szkole maja i dadza poogladac). Ta "Kukla na Krzyzu" jest symbolem wolnosci slowa, i tylko tym !!!!!!!!!!!!!!!!!!! A co do Pana redaktora tego programu, to prosze sie uczesac, ogolic, no i troche lepiej ubrac, bo wyglada Pan jak po pijackiej imprezie. Prosze dbac o wizerunek Polaka !
JACEK VON TEMPSKI
Co to jest, lub czym jest ta Polska? Czy jest to ten kraj pozbawiony wszelkich tolerancji i gdzie "Brat-Polak" bije "Brata-Polaka"? Czy to jest ten kraj gdzie wszyscy tylko patrza aby byc bardziej bogatym od sasiada? Czy jest to ten bardzo biedny kraj udajacy bogatych i calujacy zagraniczne tylki? Czy to jest ten kraj gdzie 90% spoleczenstwa kradnie co mozna i oszukuje na podatkach? ............ Lepiej nie bede pytal kim jest "Polak"..... :-( :-( :-( .
Ewa Nowak
Mieszkam w niemczech i mogę potwierdzić to co mówi ta pani . Bardzo dziękuje mądre słowa.
Uchodźca Zarobkowy
Rzygać się chce jak się słucha tekstów typu: "My sami od lat kopiemy sobie grób" Prymitywni naziści-gebelsiści typu Jan Tomasz gros, czy Alina Cała to nie są Polacy!! W Polsce 1945 r. Józef Stalin zainstalował agenturę i żydokomunę, która po 1989 r. przeszła(przewerbowała się) na stronę zachodnią. Kto tego nie pojmuje, niech się lepiej nie wypowiada.
Uchodźca Zarobkowy
W Polsce pedofile "w białych rękawiczkach" tacy jak Adam Michnik, Roberd Biedroń, Czaskosky, Donald Kundel itp od lat w pośredni acz niezwykle skuteczny wprowadzają pedofilię do polskich szkół i przedszkoli. Odbywa się to poprzez potajemne podpisywanie różnych antyludzkich umów, neobolszewickiej/neożydowskiej propagandy i deklaracji jak to zrobił Czaskosky. Mnie ciekawi jak to się ma do Polskiej konstytucji, która pozwala na wychowanie dzieci w zgodzie ze swoimi przekonaniami.