Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Ile naprawdę zarabiają nauczyciele? "Spontaniczny" protest ZNP i "16 punktów paraliżujące państwo"?

Dodano: 2019-04-11

Wyświetleń: 12753

Czas trwania: 24:39

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Ile naprawdę zarabiają nauczyciele? "Spontaniczny" protest ZNP i "16 punktów paraliżujące państwo"?


         Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
http://wrealu24.pl/wspomoz-nas

Marcin Rola:

Zapraszamy... www.wrealu24.tv

SUBSKRYBUJ: https://www.youtube.com/channel/UCjFvWMiZnEtdPAD008RzYPA

Polub na Facebooku: https://www.facebook.com/Marcin-Rola-MIKROBLOG-563477963699889/

Twitter: https://twitter.com/MarcinRola89

Kontakt biznesowy: [email protected]        

Komentarze


Joanna Mark
Co za bzdury - nauczyciele strajkowali i powiedziano im, że kasy nie ma. Nagle wychodzi kurdupel i rozdaje 40mld od tak. Każdy normalny człowiek by się wkurzył, ale według Ciebie reporterzyno strajk był sterowany przez służby. Nie wierzcie temu kretynowi.
Zbigniew Oaks
W prawie o sporze zbiorowym NIE można wpisać do powodu strajku reformy systemowej ale żądania tylko płacowe. 400 tys. nauczycieli nie należy do żadnych związków zawodowych. Dlaczego rząd nie chce naprawy systemu oświaty? Mając wszystkie ku temu możliwość? Nauczyciele protestują od 3 lat w tej kadencji. Nieprawdą jest też, że za rządów po-psl nie było protestów. Nikt, ale to nikt nie zwracał na to uwagi. Deforma pani Zalewskiej, której skutki będziemy jeszcze długo odczuwać to była kropla, która przelała czarę. Nie twierdzę, że to nie jest polityka ale nauczyciele zostali wmanipulowani przez obie strony sceny politycznej jako przedmiot walki politycznej. Szkolnictwo zawodowe upada. Nie ma fachowców, jest dziura pokoleniowa a nowi nie przychodzą. 7% nauczycieli ma poniżej 30 lat a średnia wieku nauczycieli zbliża się do 50tki. W szkołach zawodowych zbliża się do 60tki. Czy aby nie myli pan skutków z przyczynami?
birgir siggi
Wg mnie ten chłop-jełop który rozpętał taką burzę i ciśnie jak mocz na pęcherz wszystkich nauczycieli aby strajkowali/sam nim nie jest-sprawdźcie ile ma on kasy/ to jest to przede wszystkim działanie przeciw rządowi!Wiadomo,że to bardzo czynny KODowiec!Dziwne,że za rządów PełO-a rządzili 8 lat i podnieśli kobietom 7 lat pracy więcej do wieku emerytalnego jakoś qrwa nikt nie protestował ,szczególnie ci zaKODowani POmyleńcy!Czyżby tym kobietom podobało się,że im dowalili,a i facetom też się spodobało?Dlaczego w tamtym czasie nie strajkowali nauczyciele?Przecież ich guru będąc u władzy powiedział,że "Polska to nienormalność",żeby "nie płacić abonamentu RTV" i wiele nieciekawych rzeczy.Czy za to odpowiedział,kiedy ludzie przestali płacić abonament i zostali za to ukarani???????No przecież posłuchali "swojego" premiera!Wielu dobrze wie,że takie przykłady można by mnożyć!
Paweł
Wystarczy rozejrzeć się dookoła na młodzież,gdzie specjaliści po tych szkołach,co potrafią te dzieciaki oprócz patrzenia w smartfona? Jakie umiejętności mają ? Nie maja żadnych, szkoda tych ludzi, obecny system edukacji to produkcja baranów którzy nie potrafią samodzielnie myśleć i uwierzą w każde gówno które usłyszą w tv
floru PL
Opinia publiczna ich "zje" taki będzie finał. Przy takich przywilejach powinni siedzieć cichutko, a jak się nie podoba to do prywaciarza.
Waldek jarbowiaj
Rudy ma długie łapy izdrajcuw.na dole.poćonga.z sznurki
Waldek jarbowiaj
To jest.cała prawda o.POKO.Spoko zpedalone.towarzystwo
Kuba 4
Rząd pisze podstawy programowe i każe uczyć głupot i wszyscy jesteście zadowoleni. Nauczyciel sobie nie wybiera moi drodzy czego ma uczyć. Nie ma wpływu że w klasie jest 30 uczniów i szansa że nauczy kogoś matematyki, chemii, angielskiego jest mała... trzeba zmieniać system a nie opluwać nauczycieli....
Antyoksydant
Dobrze.Jak chcecie POPISIE i ZNP pracowników na produkcji w handlu, to też z Kartą producenta - handlowca = Karcie nauczyciela tj. 18 godzin tygodniowo i te same pieniądze lub większe. Za pozbawienie nas wakacji i ferii możemy ponegocjować, by urlopy pozostały bez zmian.
adam radke
Panie Marcinie! Szacunek!