Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Wszyscy Jestesmy Chrystusami

Dodano: 2007-01-02

Wyświetleń: 54071

Czas trwania: 02:03

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Wszyscy Jestesmy Chrystusami


         Rezyseria: Marek Koterski 2006        

Komentarze


janiktinny
I w tych wesołych scenach nigdy nie zdarzyło Ci się uśmiechnąć, tak?? Wg Twojej definicji "prawdziwy fan" to taki, który się zalewa łzami jeszcze przed seansem, tak..? Jest różnica, gdy kogoś bawi 'kurwa', a gdy po prostu jest zabawna scena i do niej wraca. Może dzięki temu ktoś ten film obejrzy cały, a może wróci do niego po latach i go nie tyle zrozumie, ot tak, ale zgłębi sam w myślach jego sens. Może uzna, że są tak śmieszne, że aż przykre i wtedy przemyśli bez Twojego wyrazu pogardy.. Pzdr.
Alex Pacyk
Kur%% przestańcie pier***ć że to nie jest komedia. Mam dziwne poczucie humoru i większość z tych scen mnie śmieszy, a to już zależy od człowieka jak podejdzie do tego filmu.
Mariusz Pytkowski
to nie jest komedia tylko dramat ludzie ^^
Sebastian Kowalik
Drogę krzyżową to raczej rodziny alkoholików z nimi mają a nie oni sami
marcinwsx
racja, szczegolnie gdy sie ogląda samemu mając problem z alkoholem
Sulpicjusz Maximus
@Ramiussen88 Reżyser Koterski to człowiek z „korzeniami oraz alkoholik. On minimalizuje kondycję i pozycję człowieka Polaka do poziomu własnej pozycji, bo jemu się też nic nie udało.On mówi: - Świat jest zły, ja jestem niespełniony, zraniony, a więc napluję na Polaków, obszczam wszystko co jest dla nich ważne i kopnę psa kalekę.
Sulpicjusz Maximus
Koterski bierze do filmów materiał z własnego życia, swojego małżeństwa, swoich romansów, swoich nałogów (alkohol i narkotyki) i kompleksów. Marek Koterski - alkoholik. Syn Mosiek Koterski - narkoman. A swoje frustracje i agresje wyładowują przez obszczanie i obrzyganie Polaków. Filmy głupie, rynsztokowe, nieudane i po prostu nudne.
Marcin Golemba
to jest dupa nie miauczynski! jedyny i niepowtarzalny miauczynski to marek kondrat
Ramiussen88
Ja was ludzie nie rozumiem . To nie jest komedia to , że rzucą tam kilka wulgaryzmów to nie znaczy, że film jest śmieszny . Innymi słowy to dramat przedstawiający problem alkoholu w Polskim społeczeństwie a mianowicie jak niszczy to społeczeństwo a metafory do drogi krzyżowej Jezusa są genialne . Pozdrawiam fanów,prawdziwych fanów a nie 14 latków którzy na hasło kurwa kurwa ryją ze śmiechu
Jędrzej Dekarli
Chyba, kurwa, jednak, kuwra, cztery, skoro dwóch ci nie szkoda."