Uwaga! Prowadzimy prace serwisowe. Mogą wystąpić problemy z działaniem strony, dlatego prosimy o niekupowanie kont premium.

Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Doda - Bad Girls

Dodano: 2011-03-11

Wyświetleń: 1700293

Czas trwania: 03:53

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Doda - Bad Girls


         Music video by Doda performing Bad Girls. (C) 2011 Universal Music Polska        

Komentarze


Asia w
2019!!!
toos iuu
Obrzydliwy tekst.
themisiek_95
Mam nadzieję, że Doda nagra jeszcze jakiś klip na takim samym bądź wyższym poziomie ❤️
Biczeski W odbytniczki
ja kurwa kocham Dode biczys liszcie mi odbyt
Maria Jaroszewska
Kocham
alfa i omega bog i diabel
JEDNO SLOWO NA PANIA DOROTE ROBACZEWSKA A MOIM CIEKAWI ZNAJOMI COS WAM MOGA ZROBIC.
Aziza Alkan
Wygląda jak skrzyżowanie Lady Gagi i Marilyna Mansona. Też bym tak chciała. I jest tak chyba dlatego że wtedy była pod wpływem Nergala.
qwerty123
Z tego co pamiętam, teledysk wyszedł na początku stycznia 2011r. i przez ponad 2 miesiące można go było legalnie obejrzeć tylko na stronie muzodajnia,pl, gdzie też miał premierę. Było to zależne od niekorzystnego kontraktu wytwórni. Mimo tego teledysk stał się głośny i w tv(omawiano go m. in. w programie Lisa) i mediach światowych. W tym czasie pojawiały się dziesiątki nielegalnych kopii na youtube, systematycznie usuwane przez wytwórnię. Nigdy nie dowiemy się jaki był licznik wyświetleń na muzodajni, a kiedy w końcu trafił na tu na YT, to już w 2 wersjach językowych na kanale Dody i kolejnych tych samych wersjach na kanale wytwórni. Były to w sumie 4 różne filmiki(później też pousuwane)... Dodatkowo, wtedy nie istniał jeszcze polski youtube, nie było tych regionalnych rankingów. Mimo tego sam trailer wszedł na pierwsze miejsce trendów światowego youtube(!). Mnóstwo zmarnowanych okazji i złych decyzji wytwórni zaskutkowało tym, że licznik wyświetleń na dzień dzisiejszy jest, jaki jest... Szkoda.
XmartaX
DDoDodDodaDoda -Doda - BDoda - BaDoda - BadDoda - Bad GDoda - Bad Gi Doda - Bad Gir Doda - Bad GirlDoda - Bad Girls
Pikort
kto 2018??