Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

WALC WILEŃSKI

Dodano: 2012-11-19

Wyświetleń: 93671

Czas trwania: 05:43

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału WALC WILEŃSKI


         Autor tekstu p.t. Gwiezdny walc Wileński - Aleksander Śnieżko - 1998 r. 
Wykonanie "KAPELA BARTY / WALC WILEŃSKI"

foto-video:
Jadwiga Baniukiewicz-Brazdiliene
Wilno_2012 jesień        

Komentarze


CatholicForever1
Slysze to po raz pierwszy.PRZEPIEKNE
miful p
Daj rękę, kochanie, porywa nas taniec,W gitary głos wplata się bas.Pójdź w moje objęcia, niech sala się kręci,A rytm, burząc krew, łączy nas.Walc wileński płynie z falą,Sponad Wilii się oddala,Gwiezdny wóz na niebie stanął,Będę czekał na ciebie, kochana!Więc póki jest czas, tańcz jeszcze ten raz,Niech świat nam wiruje do rana.Czas walca przemija, choć gwiazda tam czyjaśZalśniła w Wilence na dnie.Tu jedna, tam druga, wiruje i mrugaTen gwiezdny walc tobie i mnie.Walc wileński...Nad Wilią zdziwiony most buja zielony,Wygina się łukiem znad fal,Pójdziemy aleją, cień drzew nas zakryje...To Wilno zaprasza na bal.Walc wileński...
henryk kamasinski
https://www.youtube.com/watch?v=i--bB93hKKE&list=RDNPtJDag4F1c&index=17 a to specjalnie dla Ciebie
Valentyna Svec
Czesc Jadziu, to Wala. Dzieki za piekną piosenkę.
Irena Werner
Piekna piosenka, muzyka wywoluje nostalgie dawnych lat!
Halina Pasek
Piekny clip
Paweł Skonecki
Piekna piosenka
_domcia_ mandarinčik_
Bardzo fajna piosenka !!😀🖒Jestem w zespole Pierwiosnki nauczyli sie my tą piosenkę bardzo nam podobasiee👍👍👍❤
Igor Lisul
Very nice video, my friend Jadwiga! Great shoots, music is nice, and all together the video breaths with life! All the best to you from Igor!
Julian Bielski
Wielce Szanowna, Wspaniała, Cudowna Pani Jadwigo. Czapę z głowy i ukłon do ziemi - najserdeczniejszy i najszczerszy, jaki tylko być może. Dzięki naj-przeogromniejsze. Proszę przyjąć wielką wdzięczność za stworzenie i ukazanie tak niesamowitego piękna. Proszę przy okazji w moim imieniu tak samo podziękować autorom tekstu i muzyki oraz wykonawcy. Pani i ich twórczość jest znakomitym świadectwem i rękojmią, że absolutnie unikalna w skali europejskiej wartość jaką tworzą tradycje i dusza polskiego Wilna nie przemija, rozwija się i trwała będzie. Pani utwór został przeze mnie zacytowany i wykorzystany tu oto https://stary-kresowiak.livejournal.com/26353.html - jest to w języku rosyjskim, ale dla wilniuków nie stanowi to problemu. Proszę przyjąć najserdeczniejsze pozdrowienia od polskojęzycznego moskwianina oraz życzenia wszelkej możliwej radości i dalszych znakomitych sukcesów twórczych.W Ostrej Bramie, z pochyloną głową,Potężna i pokorna, ziemska i niebieska,Będziesz nam wciąż panowała, Polska KrólowoI Wielka Księżna Litewska.