Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

WALC WILEŃSKI

Dodano: 2012-11-19

Wyświetleń: 89457

Czas trwania: 05:43

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału WALC WILEŃSKI


         Autor tekstu p.t. Gwiezdny walc Wileński - Aleksander Śnieżko - 1998 r. 
Wykonanie "KAPELA BARTY / WALC WILEŃSKI"

foto-video:
Jadwiga Baniukiewicz-Brazdiliene
Wilno_2012 jesień        

Komentarze


Valentyna Svec
Czesc Jadziu, to Wala. Dzieki za piekną piosenkę.
Irena Werner
Piekna piosenka, muzyka wywoluje nostalgie dawnych lat!
Halina Pasek
Piekny clip
Paweł Skonecki
Piekna piosenka
_domcia_ mandarinčik_
Bardzo fajna piosenka !!😀🖒Jestem w zespole Pierwiosnki nauczyli sie my tą piosenkę bardzo nam podobasiee👍👍👍❤
Igor Lisul
Very nice video, my friend Jadwiga! Great shoots, music is nice, and all together the video breaths with life! All the best to you from Igor!
Julian Bielski
Wielce Szanowna, Wspaniała, Cudowna Pani Jadwigo. Czapę z głowy i ukłon do ziemi - najserdeczniejszy i najszczerszy, jaki tylko być może. Dzięki naj-przeogromniejsze. Proszę przyjąć wielką wdzięczność za stworzenie i ukazanie tak niesamowitego piękna. Proszę przy okazji w moim imieniu tak samo podziękować autorom tekstu i muzyki oraz wykonawcy. Pani i ich twórczość jest znakomitym świadectwem i rękojmią, że absolutnie unikalna w skali europejskiej wartość jaką tworzą tradycje i dusza polskiego Wilna nie przemija, rozwija się i trwała będzie. Pani utwór został przeze mnie zacytowany i wykorzystany tu oto https://stary-kresowiak.livejournal.com/26353.html - jest to w języku rosyjskim, ale dla wilniuków nie stanowi to problemu. Proszę przyjąć najserdeczniejsze pozdrowienia od polskojęzycznego moskwianina oraz życzenia wszelkej możliwej radości i dalszych znakomitych sukcesów twórczych.W Ostrej Bramie, z pochyloną głową,Potężna i pokorna, ziemska i niebieska,Będziesz nam wciąż panowała, Polska KrólowoI Wielka Księżna Litewska.
Józef Pacak
Wypowiedz K .Durczoka
Andre 08
TTe piosenki zawsze wyciskaja lzy z oczu,piekne zdjecia poglebiaja sentyment do tego niezwyklego miasta.Dziekuje Pani Jadwigo i prosze o nowe.Pozdrawiam
edmondas aleknavicius
Pani Jadwiga- duze diakuju za ciu piosenku...duze diakuju...