Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Olej z czarnuszki ► Właściwości Cena Opinie | Na włosy i twarz

Dodano: 2018-03-25

Wyświetleń: 23758

Czas trwania: 03:49

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Olej z czarnuszki ► Właściwości Cena Opinie | Na włosy i twarz


         Olejek z czarnuszki - idealny sposób na piękne i wytrzymałe włosy i nie tylko. Sprawdź Cenę, Właściwości, Opinie, Dawkowanie i inne zastosowanie na włosy, na twarz dla dzieci ♥ Ranking olejków z czarnuszki : http://bit.ly/olejekzczarnuszki


♥ Czytaj więcej o opiniach olejku z czarnuszki - http://enaturablog.pl/olej-z-czarnuszki-wlasciwosci

♥ Facebook : https://www.facebook.com/enaturablogpl/


Czarnuszka właściwości:

Olej z czarnuszki to obecnie jeden z najbardziej popularnych naturalnych kosmetyków dla Pań i nie tylko. Nie na darmo nazywa się go „Złotem faraonów”. Już w starożytnym Egipcie doceniono prozdrowotne właściwości czarnuszki a to wszystko dzięki takim składnikom jak: kas oleinowy, linolowy, duża zawartość witaminy E czy też beta-karotenu. Jednak główny składnik tymochinon w oleju czarnuszki wykazuje właściwości przeciwbakteryjne i przeciwnowotworowe.


Olej z czarnuszki cena:

Cena oleju z czarnuszki zależy w szczególności od producenta. Zdecydowanie warto zastanowić się nad zakupem u osób mających problemy z skórą, włosami i bakteriami. Mi osobiście pomógł na moje przetłuszczające się włosy dla tego każdemu go mogę szczerze polecić.


Olej z czarnuszki na włosy:

Niema co ukrywać, że głównym zastosowaniem oleju z czarnuszki jest jego znakomita pielęgnacja i wchłanianie witamin w włosy. Badania wykazały, że systematyczne stosowanie olejku z czarnuszki i jego duża zawartość witamin A i E pogrubia i nadaje kolorytu włosom jak również wzmacnia końcówki. Olej może być również stosowany równolegle z innymi kosmetykami takimi jak żele czy szampony. Łamliwe włosy z olejkiem z czarnuszki to już nie problem :)

Inne zastosowania:

- działa jako eliksir młodości czyli odświeża ciało i umysł, pozwala pokonać trądzik
- wpływa na dobre samopoczucie i wzmacnia odporność
- posiada działanie antybakteryjne na ciężkie schorzenia
- istnieją teorie, że zabija komórki nowotworowe!


olejek z czarnuszki| olejek z czarnuszki cena| olej z czarnuszki na włosy| czarnuszka cena| olej z czarnuszki opinie lekarzy| olej z czarnuszki właściwości| czarnuszka siewna| czarnuszka jak jeść| olej z czarnuszki gdzie kupić.        

Komentarze


Katarzyna Chojnowska
Olejarnia rodzinna rewelacyjne oleje używałam juz lniany i z czarnuszki. OLEJ Z CZARNUSZKI ŚWIETNIE OBNIŻA CHOLESTEROL