Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

SKANDAL! Debata ws. karty LGBT wyrzucona z Sejmu RP! CENZURA! Winnicki, Godek, Kwaśniewski, MEN I KO

Dodano: 2019-03-14

Wyświetleń: 32132

Czas trwania: 48:27

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału SKANDAL! Debata ws. karty LGBT wyrzucona z Sejmu RP! CENZURA! Winnicki, Godek, Kwaśniewski, MEN I KO


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


scoopo81
Oczywistym jest zeby lgbt wywalic bez dyskusji . O czym tu rozmyslac . precz od dzieci . Moze to temat zastepczy a cos jak akta itp. przejdzie bokiem . Pedofilia europejska probuje siegnac po pl dzieci.
Stanisław W
Rodzice do boju z lewakami nie bojcie sie
Mokele Mbembe
Mata co chcieliśta durne Warsiawiaki-Wieśniaki!
FELICITY929
"Bój się Boga marny człowieku!" Marność nad marnościami, który demoralizować i gorszyć dzieci. Dziękuje tym którzy staja w obronie najmniejszych i bezbronych Polskich dzieci.
Stefan Wierzbicki
Takie dzieci ISTNIEJĄ!!! Wystarczy przejrzec yt ! Ten okularnik to idiota porownujac gender do komunixmu sowieckiego! Chłopczyku! Doucz sie tro he i przygotuj lepiej do wypowiedxi bo wlasnie w komunizmie sowieckim promowało sie model rodzinny!!!
Stefan Wierzbicki
Nie mam dzieci wiec to nie moj problem...ale Trzaskowski zrobił gejom wiecej szkoxy niz pozytku. Facet pieprzy! Ja jyz w wieku 12-13 lat wiedzialem że wole swoja płec i mki rodzice nie wykazali zadnego zrozumienia...bylem lrzez rodzicow przeslacowany...Wiele rodzicow przesladuje swoje dzieci jesli okażą sie homksemsualne dlatego Trzaskowski ma racje cico hostelli. Natomiast szkode gejom zrobił w tym zakresie iz ludzie kojarza gejow z ledogilia co jest oczywiscie bzdurą!Mlodziez i dzieci powinny wiedziec ze nie nalezy takie dzieci krzywdzic. Natomiast co do tzw"promocji" homksrksualizmu to jest idjotyxm i manipulacja bo na codzien promuje sie raczej heteroseksualizm a golizna kobieca jest wszedzie widoczna w mediach a mi o tego geje i tak sa gejami a nie hetery kami! Orientacji NIE MOZNA promować!!! Albo ktos czuje pociag do płci przeciwnej albo do wlasnej albo do obu płci! Ta cała gadanina to robienie burzy w szklance wody. Gdybym mia£ dziecko homosemsyalne byłbym ZA wlrowadzeniem takich lekcji i formacyjnej! Spoleczenstwo nalezy wychowywac ... Dlaczego nie robi sie takich zebran w sprawie pedofilii ksiezy????
kazik harat
Ale pierdolicie mięczaki, gówno zrobicie tym gadaniem
JOANNA ZIEMSKA
Precz z obrzydlistwem z Polski
Honorata stando
Co za czasy...nawet tęcza już nie cieszy...
Orin A
Jestem wege i jestem dyskryminowana w Polskiej Radzie Biznesu (kucherz daje sama trawe haha smieszne) i Sesnses! Tam to to wogole, dajesz duza kase, a kucharz daje ci shit. Powinnam pozwac? Bo oni nietoleruja wege?