Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Obrażają Jezusa, ale boją się Allaha! Czy wszystko nam wolno? Zgierski i Łuksza

Dodano: 2019-03-22

Wyświetleń: 11953

Czas trwania: 01:02:28

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Obrażają Jezusa, ale boją się Allaha! Czy wszystko nam wolno? Zgierski i Łuksza


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, g. 12 - Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193
tytułem: Darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal:
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


BedoBeaseB
Ogólnie szanuję Młot na marksizm i pana Zgierskiego,sam jestem konserwatywnym-liberałem ale nie skrajnym jak Korwin więc też jestem zdania,że pewne regulacje są potrzebne,szkoda że pan Zgierski się zraził do liberalizmu,mam cichą nadzieję że do parlamentu europejskiego i tak zagłosuję na Konfederacje ale jedna sprawa bo pod koniec mówił pan,że nie lubi u liberałów tego że na wszystko pozwalają najwyżej głupi się zabiją i tu daję pan przykład marihuany i alkoholu i tak jak marihuana nie jest w legalnym obrocie,nie można jej legalnie kupić tak alkohol można i nie ma limitów ile można kupić,jeśli kogoś stać może sobie 20 litrów wódki kupić jednego razu a mimo to społeczeństwo polskie nie jest jakoś strasznie mocno rozpite i trochę zastanawia mnie co by pan zrobił gdyby miał możliwość bo mam nadzieję,że nie wprowadziłby pan ograniczeń. Ja tutaj jestem zdania,że jak ktoś jest no nierozważny i przesadza z alkoholem to jego najbliższe otoczenie będzie o niego walczyć żeby wyszedł na prostą,jeśli nie i ten człowiek się upije na śmierć to trudno,nie będziemy nikomu zakazywać ile ma alkoholu kupić itd.
Sz Fenek
Panowie nie łączcie proszę tak w jedną całość kontekstową wolności słowa, wolności zachowań i wolności przekazu kulturowego. Co innego jest rozmowa o LGBT, co innego pokazywanie/ dostępność porno, a co innego manifestacja w lateksie, a co innego homoseksualiści maszerujący trzymający się za ręce, brak niuansowania tego to moim zdaniem to błąd, który z jednej strony powoduje albo ograniczenie wolności słowa albo podciągnięcie zachowań i obyczajów pod wolność słowa. Warto jak mi się wydaje zaznaczyć, że związek pedofilia i homoseksualizm w Kościele nie jest przesądzający o tym, że Kościół tu "nie szwankuje" (nie biorę intencji pana Zgierskiego pod uwagę), warto zauważyć, że w obecnej kulturze zseksualizowanej, księżą są trochę jak w więzieniu (a tam mało osób z orientacją homoseksualną, a sporo aktów homoseksualnych) i warto by było się przyjrzeć się roli celibatu oraz wiekowi święceń kapłańskich patrząc przez pryzmat rozwoju osobowości.
Adami
Ja jestem za pomoca dla gejow, oni nie utozsamiaja sie w wiekszosci za lgtbqwerty. Oni chca byc tym kim sà. Lgdtwwery czesto nawoluja do dbsm ( i ok kto lubi, nie ma problemu, ale po ulicach z tym lazic? No to troche niefajnie jak dzieci widza :-()
Zygmunt Jazwinski
Niema wolnosci ! I nigdy nie bylo, zawsze ktos biedakomi rzadzil i do dzisaj jest to samo. . ( co bylo w poprzednich latach, jesli byla wojna to przyszedl jakis urzednik i mowi ze musisz isc na wojne, jesli sie jemu sprzeciwisz to wycignie spluwe i strzeli w leb, to jak to byla wolnosc i jaka jest dzisaj ?? Marocholana dzisaj jest taka zla, ale jest tak proponowana ze nikt niema problemu nabyc za wyska cedne, To jak spoleczenstwo jest trakowane ? Czy czlowiek ma jakis cos co moze robic ? Dlaczego te jakies glaby bez mozgu moga decydowac o ludzich ? Te glaby sa tak madre ze tylko oni maga decydydowac o narodzie !! tak ten swiat ma wygladac ? A te idijoty stwozyli sobie swiat ze moga manipulowac jak tylko im sie podoba i , jaki bog dal imtakie prawo do dzialania ?
Piotr Fedyk
Jak stabilność systemu wartości zależy od d..y to marny ten system. A filozofia Pana Zgierskiego - z całym szacunkiem dla tego młodego człowieka - lekko podwórkowa. Polecam jednak posłuchać Pana K.Karonia. Mimo 1001 dygresji i czasami lekko utopijnych tez, formalnie jednak trzyma się jednak logiki wnioskowania.
CEZETA
Zycze wiecej zrozumienia i logiki dla wszystkich rozssadnych...A mniej dewiacji i kurestwa wszelakiego...Zdrowe nakazy i zakazy dla ZDROWEGO SPOLECZENSTWA (NARODU) sa niezbedne !!!Nie dajmy sie zwariowac i oglupic przez akceptacje i tolerancje chorych, pomylonych mysli liberalnych OSZOLOMOW...Do piekla moze kazdy sie dostac...A nie trafic do niego to juz inna sprawa...Pozdrawiam wszystkich rozumnych...Nie przestajcie szukac prawdy i myslec logicznieWitka
Mieczysław Boński
Lewaki oraz lgbt ,bezczeszczą symbole religijne ,obrażają wartości chrześcijańskie .A co pis zrobił w obronie tych wartości? Chodzą sukinsyny do kościoła, przyjmują komunię na pokaz , jednocześnie obchodzą mośkowe święta.To co lewaki robią z symbolami religijnymi jest karane ,niech by ktoś publicznie zbeszcześcił jakiś symbol mośkowy ,prokurator i wyrok i afera na cały świat.
Mieczysław Boński
Patryk Jaki mówił że podpisał by się pod delegalizacją ONR a pod delegalizacją organizacji lgbt żaden z posłów nie wspomni .Przydała by się petycja ,ukręcić łeb hydrze.
Krystian Ritter
bardzo dobry program, dosłownie szkoleniowy
Sz Fenek
Z tego co słyszę pan Zgierski proponuje prawicową wersje poprawności politycznej (początek rozmowy). Poprawność polityczna wygrała na zachodzie, ponieważ oni interpretowali/interpretują świat przez pryzmat antynazizmu i nie uwzględnili antykomunizmu.