Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Bajm - Płynie w Nas Gorąca Krew

Dodano: 2016-01-03

Wyświetleń: 843202

Czas trwania: 04:03

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Bajm - Płynie w Nas Gorąca Krew


                 

Komentarze


Maciek Kuczakowski
Witam nie mogę znaleźć tekstu , jak i również nie mogę zrozumieć co śpiewa między 2:00 a 2:13 ?? Jak by ktoś był tak dobry i napisał co to za tekst .
Tomasz Plasota
Yup, ostatnia znosna plyta, później juz tylko było nudne plumkanie
Tomek MAN
Chwila prawdy i łez I wiedziałam dokładnie jak jest Na ulicy był tłum Ty zacząłeś się wściekać jak lew Powiedziałam no cóż W końcu wszystko ma gdzieś tam swój kres Uderzyłeś mnie w twarz Gniew rozpalił się we mnie i zgasł. Myślałam Boże Święty To chyba tylko sen Przez głupie twe maniery Wszystko straciło sens. Dzień podobny do dnia Rano praca wieczorem do dna Nauczyłam się żyć Tak by piękny wydawał się świat Żyć be ciebie to raj Żyć bez ciebie to rozkosz, to cud Tylko nocą bez słów Znów opuszczał mnie mój dobry duch. Budziłam się a wtedy Widziałam twoją twarz Niepokojąco szczery Mówiłeś mamy czas. Płynie w nas gorąca krew Wścieka się jak lew Płynie w nas gorąca krew Wścieka się jak lew. Chwila prawdy i łez I wiedziałam dokładnie jak jest Na ulicy był tłum Kiedy stałam samotna jak pies Byłeś tylko o krok Miasto wrzało od krzyków i klątw. Myślałam do cholery to chyba tylko sen Wciąż progi i bariery Zmieniają życia bieg. Płynie w nas gorąca krew Wścieka się jak lew.
nihil novi
Jarosław wygladał jak Kerry King😈
Katarzyna Fedków
Uwielbiam śpiewać 🎶 🎤 ❤️2019 rok
krzysiek wilk2
fajne fajne
Krzysztof Maciag
mialem to jako malolat dzieki
Romualda Parzyszek
,,Myślałam do cholery to chyba tylko sen wciąż progi i bariery zmieniąją życia bieg.Płynie w nas gorąca krewwścieka się jak lew.Płynie w nas gorąca krewwścieka się jak lew.''Nadal bardzo świetny utwór. Serdecznie pozdrawiam .
niedzwiedz brunatny
UWIELBIAM ZA POWER WIĘCEJ PROSZĘ
Weronika Pietrzak
Kocham ten utwór❤