Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

TRENING POWIĘZI, czyli jak zmiękczyć własne ciało ???

Dodano: 2018-04-25

Wyświetleń: 39379

Czas trwania: 09:21

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału TRENING POWIĘZI, czyli jak zmiękczyć własne ciało ???


         drugi odcinek nagrany z Aleksem z Athletic Development, tym razem co nieco o samodzielnej pracy na powięzi

wiecej informacji na WWW.PURCZYNSKI.PL

sprawdź moje kursy ONLINE, cała moja wiedza bez konieczności spotkania mnie osobiście 

WWW.ECT.EDU.PL        

Komentarze


Anna Mikołajczyk
Dobry wieczór Panie Marku:-) Genialnie mówi Pan o czymś, co przeżyłam na własnej skórze, a może bardziej we własnym ciele:-) Od zawsze byłam osobą bardzo wrażliwą, a to skutkowało silnymi napięciami w obrębie mięśni, zwłaszcza miednicy i pleców. Trzy lata temu przeszłam potężną sytuację stresową, której efektem były ciągłe i bardzo silne bóle w odcinku lędźwiowym i w pośladkach. Poszukiwałam pomocy u lekarza ortopedy, ale ekspresowa diagnoza i zalecenia tegoż specjalisty poprowadziły mnie w bardzo złym kierunku, ponieważ pan doktor zakazał mi schylania się do przodu, wykonywania naturalnych ruchów rotacyjnych, ale przede wszystkim straszył wypadającym dyskiem, który do tej pory jakoś nie wypadł i ma się całkiem nieźle:-) Bojąc się normalnie ruszać, zaczęłam funkcjonować w tak zwanych "bezpiecznych" i "komfortowych" pozycjach. Powoli stawałam się betonem. Ale potrafię o siebie zawalczyć i odrzuciłam brednie na swój temat i udałam się do dobrego fizjoterapeuty, który jest również specjalistą terapii manualnej. Nigdy wcześniej nie słyszałam o powięziach, o tak intensywnych napięciach w ciele i szczerze mówiąc miałam wrażenie, że przedzieram się z moim fizjoterapeutą przez dżunglę, która nie ma końca. Na szczęście pojawiło się światło i powoli wyszłam na prostą. Znam swoje ciało, znam ćwiczenia, metody, ale wiem też, że bardzo łatwo jest zabetonować własne ciało, jeśli się o nim zapomni. Fizjoterapia stała się moją najlepszą przyjaciółką:-))) Może patetyczne, ale jakże prawdziwe:-) Dziękuję Panu za ten filmik:-)
Willie Harbinson
FAJNE! 💜
Wojtek Szlachta
👍❗❗❗
Monika Pikus
Czyli tajij :)
Kacper Kostera
Gdzie mógłbym kupić taką koszulkę?
Łukasz Pałczyński
Świetny materiał chłopaki zgadzam się z tym co prezentujecie gdyż sam od jakiegoś czasu nieświadomie zacząłem właśnie w podobny sposób pracować gdyż miałem bardzo duże problemy z kręgosłupem rwa kulszowa itp i powiem Wam gdy oglądam Wasz materiał utwierdzam się, że poszedłem dobra droga bo moje ciało jest mi mega wdzięczne i dawno nie czuło takiej swobody świetna robota dzięki Chłopaki !!!🙏
TeraqAT
@2:22 spójrzcie na zegar w tle Matrix has you ;)
Lukas Aaron
marek cos spadl z masy
Bea Bea
🤗💖
Amadeusz Dobies
Fajny materiał, ale z tym, że odc L kręgosłupa będzie skamieniały, jeśli odcinek Th jest się nie zgodzę, bo często - jeśli brakuje nam mobilności w odc L kręgosłupa, to kompensujemy jego brak nadruchomością w odcinku Th - i na odwrót.