Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

"Pan Damazy" (1967) - sztuka telewizyjna | HD 720p

Dodano: 2018-08-31

Wyświetleń: 50310

Czas trwania: 01:29:42

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału "Pan Damazy" (1967) - sztuka telewizyjna | HD 720p


         "Pan Damazy" (1967) - spektakl Teatru Telewizji. HD 720p. Reż. Józef Słotwiński. Według komedii Józefa Blizińskiego z 1877 roku.
http://www.filmpolski.pl/fp/index.php?film=524318

__
Drugi kanał: https://www.youtube.com/c/AnnaKowalskaI        

Komentarze


Daro
Super,oglada sie z prawdziwa przyjemnosca,wspaniala gra slow -a tak swoja drogą ,napisane w 19 wieku a wciaz aktualne:).
Adam Bielicz
uczta dla oka i duszy
ima aka
Świetna sztuka.Mam pytanie, dlaczego nie ma kanału Juliana Apostaty?😥
Jarek Kozera
Kolejne podziękowanie. Dziś zobaczyłem, że kanał Juliana Apostaty został skasowany i my - mniejszość na krańcach świata zostaliśmy pozbawieni w dużym stopniu kontaktu z kulturą polską. Jedynie Pani pozostała. Pozdrowienia z Kanady
Buldog W-wa
Fenomenalna sztuka!
Dobromiła Anna Piega
Dziekuje,
markowa33
Moja wielka prośba do pani Kowalskiej: istnieje gdzieś sztuka tego samego autora "Marcowy kawaler" z Mieczysławem Czechowiczem, Stanisławą Celińską, Wojciechem Pokorą. Jakiś czas temu zniknęła z YT - czy jest możliwość jej zamieszczenia?
markowa33
Wanda Łuczycka - Mistrzyni! Pani Aleksandra Leszczyńska idealna jako Tykalska, za to Małgorzata Włodarska (Helena) jakaś groteskowa. Przerysowana reżysersko chyba jeszcze na bazie szydzenia z "panienek ze dworu", jak to miało miejsce w 'prylu', beznadziejnie rozmazany makijaż i tandetna peruka - co tam robiło czworo charakteryzatorów?; Zofia Saretok jako Mańka - strzał w dziesiątkę: powściągliwa, oszczędna, wyrazista, pełna godności. Scenografia na trzy z minusem (co robią te gałęzie w salonie?)
Tomasz Orzeszko
szukam strony z polskimi produkcjami TV i kinowymi z lat 50, 60, i 70 tych
Waldemar Łokaj
Prawdziwa perełka