Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Wojciech Sumliński: Amerykańscy Żydzi blokują film POWRÓT DO JEDWABNEGO!

Dodano: 2019-06-12

Wyświetleń: 53593

Czas trwania: 24:40

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Wojciech Sumliński: Amerykańscy Żydzi blokują film POWRÓT DO JEDWABNEGO!


         Wesprzyj zbiórkę na film POWRÓT DO JEDWABNEGO!
Link: https://zrzutka.pl/4phcf9        

Komentarze


Damian Sobala
Dzięki Bogu za takich ludzi jak Pan
Christine Beugat
Bzdury Pan opowiada jezeli chodzi o Merkel.Merkel z matki zydowka zostala wybrana na Bilderberger-Konferenz 2005 na Kanzler Niemiec tylko po to,zeby zrealizowac zaczety w 1945 (a zaplanowany juz 1932) plan zaglady Bio-Niemcow i przejecia calkowita wladze w Niemczech przez Zydowska Elite. Wszystkie wypowiedzi Merkel o Niemcach i Niemiec sa wypowiedziane z mysla o zydowskich interesach w Niemczech. rowniez podziekowanie o uwolnienie Niemiec z Nacjonal Socjalistow.Notabene, ten los czeka rowniez Polske,juz teraz wszystko wskazuje na to, ze Polska jest pod Zydowskim Zaborem.
Patrick Dole
Palestyńczycy są semitami. Czy lubisz ich?
Patrick Dole
Stany Zjednoczone sponsorowały nazistowskie Niemcy i Związek Radziecki. Spójrz na główną przyczynę. Cała Europa jest ofiarą tego wielkiego kłamstwa. Dlatego Polska jest atakowana przez act s. 447. Niemcy są także ofiarą, podobnie jak Rosjanie. Nie ma już Niemiec.
Patrick Dole
Kiedy film? Czuwaj! Uwazaj na Siebie! Modle sie za Ciebie! 🙏
Kacper Jankowski
Holokaust był wykonany rękami nie.mców ale zaczął się w głowach ży.dowskich ban.kierów jak rok.efelerowie. Polecam kilka słów kluczy: ig farben, ig chemicals, standard oil, rodzina rok.efelerów. TAK WIĘC WNIOSEK JEST PROSTY: HOLOKAUST JEST SPRAWKĄ ŻY.DÓW NA ŻY.DACH, POLAKACH I INNYCH.
Kacper Jankowski
usuwane są komentarze o ży.dach - faszyzm jutuba
Teresa Hernik
Brawo panie Sumlinski i z bogiem a historia sama się obroni bo jest prawdziwa moja ciocia zginęła przez Niemców bo ja zabili i jej synka i męża mojojciec był złapany z ulicy w swoim miasteczku przez hitlerowcow Niemców i wywieziony do nich na roboty wrócił ale psychika zniszczona wrazliwy był a wy Żydzi wracajcie skąd przyszliście nikt was tutaj nie potrzebuje a Polski nie okradniecie bo to nie wasze nie macie honoru ani serca jesteście kłamcy i wezcieeie do roboty ...to jest polska katolicka i chrześcijańska i taka będzie i jest z nami pan Jezus i jego matka ...a wy żeście go ukrzyżowali i zabili z zazdrości i władzy ...ale on zwyciężył i zwycięży i teraz tez poprzez dobro a czuwa nad nami Jan Paweł || nasz święty 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱❤️🌝🌝
adas2000
Zastanawiam sie czego chca zydzi z Izraela od polskich obywateli pochodzenia zydowskiego to jakas paranoja. Dlaczego ludzie daja sie oglupiac zklamanym zydowskim prowodyrom??
Heniu Szczęśliwy
MOŻE w KOŃCU tak POWIESZ prawdę jako " dziennikarz śledczy " ! Co jeszcze nie wiesz, że USA sponsorowało III Rzeszę niemiecką i Hitlera ?!