Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

ks. Dominik Chmielewski - Bóg widzi jak to wszystko dalej się toczy

Dodano: 2019-05-31

Wyświetleń: 25583

Czas trwania: 03:26

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału ks. Dominik Chmielewski - Bóg widzi jak to wszystko dalej się toczy


         Bóg widzi jak to wszystko dalej się toczy        

Komentarze


Krystyna Beściak
Ewa Lindsted
Ciesze Sie ze mnie widzi i moge tanczyc z Radosci
voxer80
Dlaczego nie mówicie ludziom w jaki sposób uzyskać zbawienie ??? Jak narodzić się na nowo i zostać zbawionym ?„Jeśli ustami wyznasz Pana Jezusa i uwierzysz w swoim sercu, że Bóg wskrzesił go z martwych, będziesz zbawiony”. Rz 10,9”Sercem bowiem wierzy się ku sprawiedliwości, a ustami wyznaje się ku zbawieniu.” Rz 10,10Jezu wierzę, że zmartwychwstałeś i żyjesz. Bóg napełnił Cię Duchem Świętym i dał Ci imię, które jest ponad wszelkim imieniem.Wierzę i wyznaję, że jesteś jedynym Zbawicielem świata - moim jedynym Zbawicielem.Uznaję Cię Jezu moim Panem, właścicielem całego mojego życiai poddaję się całkowicie Twojej świętej woli, abyś uczynił ze mną to, co zechcesz.Nie chcę już więcej być w centrum mojego życia. Ty przejmij kierowanie.Spraw, abym pragnął i czynił to, czego Ty chcesz. Powierzam Ci całego siebie- chcę być tylko Twój i niczyj więcej.Ogłaszam Cię Panem mojego życia, moim jedynym Panem i Zbawicielem. Nie chcę być niewolnikiem ani pieniędzy, ani przyjemności, ani żadnej wady czy żądzy, która mnie oddala od Ciebie.Daję Ci całe moje życie na zawsze.Podejmuj wszystkie decyzje według Twojej wolii spraw, abym był sługą Twojego Słowa, ponieważ to jedyny sposób, aby być naprawdę wolnym.Wiem, że potraktowałeś poważnie moje słowa, tak jak ja poważnie potraktowałem Twojej wezwanie i należę już tylko do Ciebie – całkowicie i na zawsze. Dziękuję Jezu, Amen.
Mariusz M
Ileż jest takich sytuacji ....Panie Ulituj się nad nami 🙏
zmotywowany
tak ja jestem alkoholikiem gdy pilem najdrbniejsza rzecz prowadzila mnie do tragedi....................................................
Ela Kwiatkowsks
Bóg zapłać.
ATCebT qpctrm
Bog Wszechmogacy pragnie codziennej modlitwy za wszystkich nas wokol siebie.Wielu z nas moze odejsc w stanie grzechu ciezkiego dzis,jutro,pojutrze...ten akt z naszej strony moze byc zadoscuczynieniem za nasze "kamienie" z przeszlosci.mieszkam w jednym z miast UK i wiem jak duzo rodakow mieszka tu i tez widze ile przychodzi na msze sw .jesli tak niewygodnie jest z tym przyjsciem to modlmy sie chociaz przy swiecach w domach.Pan Bog wszedzie wyslucha pokornej modlitwy.skoro mnie wysluchal to ON musi byc Przewspanialyi mega chcacy pomoc nam.
Mariusz Tarnowski
Bardzo mądre słowa!
Justyna Niziołek
Dokladnie mi to przypomina moją sytuację kilka lat wstecz... Spowodowalo to lancuch nieszczęść w moim zyciu. Człowiek nie liczy się z czlowiekiem.
Daniel Gajewski
Kiedy moja narzeczona zaszła pierwszy raz wciaze poroniła miała być dziewczynka ja miałem sen miała parę lat machała i powiedziała kocham cię tato bardzo.zaczynam to wszystko rozumieć to wszystko ma sens ja cały czas byłem pewny że zmagam się że zlem albo z ludźmi wziolem na siebie jedno i drugie na początku nie znałem Jezusa dopiero po paru latach zacząłem poznawać