Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Hubert Czerniak - Człowiek z teczki | Michalkiewicz, Mandrela, Holocher, Stala

Dodano: 2019-07-08

Wyświetleń: 71660

Czas trwania: 36:29

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Hubert Czerniak - Człowiek z teczki | Michalkiewicz, Mandrela, Holocher, Stala


         #IPN #Czerniak #Michalkiewicz

► Zbieraj podpisy pod listem do D. Trumpa!
http://ustawa447.pl/zbieraj-podpisy/

► Prosimy także o zgłoszenia pod adresem:
[email protected]

WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: 
► Wesprzyj poprzez PayPal: http://goo.gl/xP4LAQ 
►Stowarzyszenie Marsz Niepodległości nr rach. 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726 W tytule koniecznie proszę wpisać: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia Kod SWIFT (dla wpłat z zagranicy): BPKOPLPW 
►Wesprzyj wysyłając SMS o treści MEDIA na numer 74550 (koszt 4,92 PLN z VAT) Regulamin: https://medianarodowe.com/sms-regulamin/ 
►Zrzutka- https://zrzutka.pl/z/medianarodowe 
► CZYTAJ: http://www.medianarodowe.com 
► OBSERWUJ: http://www.twitter.com/medianarodowemn

Nie byłoby Mediów Narodowych gdyby nie setki ludzi, którzy wspierają nas finansowo. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy, jak wielkie koszty finansowe wszyscy ponosimy.        

Komentarze


Media Narodowe
Pan Hubert Czerniak nie odebrał pomimo wielokrotnej próby skontaktowania się z nim i to z różnych numerów i na różne numery p. Huberta Czerniaka. Niestety, ale nie było możliwości dotarcia do niego. Nie oddzwaniał i nie odbierał. Nie zmienia to faktu, że teczki są prawdziwe i pokazują to co pokazują. Takie są fakty i od tego się nie ucieknie. Jeżeli uda nam się z nim skontaktować to już dzisiaj deklarujemy, że jesteśmy gotowi, aby zorganizować debatę pomiędzy nim, a p. Radosławem Patlewiczem.
Anastazja Lyczko
ta pani Mądrala ma jakieś " dziwne" spojrzenie - nie ufam ludziom których oczka latają jak motyle. na wszystkie strony. Musi się nauczyć lepiej "przekonywać". np od bolka.
Anastazja Lyczko
jak słyszę lewica - prawica to mi się wątroba przewraca - stara zasada mafii : dziel i rządź byleś zagłosował na właściwą partię. teraz prawica jest lewicą a lewica prawicą a politycy czyli gangsterzy przeskakują z partii do partii ja pchły w schronisku a odpady tworzą własne mafie - nowe partie ale pod jednym hasłem : partia ma zawsze rację a mafiozi są nietykalni.
Beep Max
Tego nie da się słuchać. Kim jest ta pani Mandrela? Jej wypowiedzi widziałem już kilka razy i to co ona wyprawia w swoich urojeniach, to się we łbie nie mieści.
Only Truth
PANIE MICHALKIEWICZ CO MOGE POWIEDZIEC ... ?!?!👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
Patryjota Polak
A Czy Pan Michalkiewicz sprawdzał kroniki innych Państw ?Na Pewno?
Marian Jarząbecki
Nie próbowałem metod czerniaka, ale po co pcha się do polityki
Beata M
Z całym szacunkiem do pani doktor Mandreli: wielokrotnie z wypowiedzi dr Czerniaka słyszałam, ze nie ma on panaceum na wszystkie choroby i nie jest specjalista od wszystkiego, a na pewno nie neguje dokonań chirurgii czy innych doraźnych medycznych interwencji. Bardzo cenie prace MN. Pozdrawiam
2000piotr
Panie Jezy Zieba. Glupoty pan pleciesz, stwierdzajac: "MN- odcinek wam nie wyszedl. Widzicie to z oceny forumowiczow". Tutaj NIC nie ma "do wychodzenia". Sa fakty, z jakimi pan Hubert musi sie zmierzyc, Sa fakty, za ktore powinien powiedziec: PRZEPRASZAM.
Andy Reasoner
Btw, rezygnuję z subskrypcji i głosowania na Konfederacje, bye bye. Congratulations ignoranci Patlewicz i reszta czyli turbo-szambo