Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Pieczony schab z jabłkami / Oddaszfartucha

Dodano: 2018-12-12

Wyświetleń: 59925

Czas trwania: 10:24

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Pieczony schab z jabłkami / Oddaszfartucha


         WESPRZYJ ;  https://patronite.pl/Oddaszfartucha-pl?podglad-autora Takiego sposobu nie znacie ! Schab zawsze będzie soczysty i kruchy .        

Komentarze


Małgorzata KŁOSOWSKA
Wreszcie zjadłam przepyszny schab, dzięki panu. Wypróbowałam sporo pana przepisów,są super 👏👏
ernieerniez
"Troszeczkę wody, bo na samym winie człowiek nie żyje". Zapamiętam tę myśl.
Anna Suska
PYSZNY schab😋! Bardzo dziękuję za przepis. Mąż kupił wczoraj piękny schabik i poprosił, abym go upiekła... Właśnie zjedlismy na obiadokolację... Jak to dobrze, że zauważyłam ten przepis. Przydał się, jest świetny👍. Ja piekłam 30 minut z termoobiegiem, a potem mięsko dochodziło 40-45 minut w gorącym piekarniku... Jabłuszka z cebulką, przyprawami i miodem - pyszne! Sosik - wyborny... Skończył mi się sznurek kulinarny, szukałam go, robiąc zakupy, ale w tym sklepie, niestety, nie było.... Ponieważ piekłam schab w formie z powłoką kamienną w kształcie keksówki, postanowiłam równocześnie z mięsem upiec również ziemniaczki w skórce. Zatem z każdej strony powciskalam ziemniaczki oraz o połówki cebulek, które "trzymały" mięsko... Taka prowizorka, zamiast sznurka, ale spełniła swoje zadanie😁 Kolejny raz zrobię schabik z dodatkiem żurawiny, gdy będę robiła do słoików (pyszna jest z jabłkiem i gruszką - warto część zrobić z jabłkami, część z gruszkami, a część i z jabłkami, i z gruszkami) - wtedy do obiadku dodam świeżo zrobioną, a resztę do słoiczków... Polecam! 😍 Ja dość często, gdy piekę mięsko, czy ciasto, pod koniec wyłączam piekarnik i bez pobierania prądu danie "samo" się dopieka... Oszczędzamy dzięki temu trochę kilowatów☺️👍
Marianna Twardus
Czy schabu  w piekarniku niczym nie przykrywamy i nie wysuszy się?
Mary Pudlowski
Proszę o napisanie dokładnego przepisu, bardzo mi to pomogło, "troszkę", czy "kawałek", to niezbyt ścisłe określenia. Poza tym, bardzo lubię pana oglądać. Dzięki!
Rhu Barb
Cebula z jablkami ...nic fantastycznego
Edward Wyszkowski
CZY TEN SCHAB WYJDZIE TAKŻE W PRODIŻU?BO NIE MAM PIEKARNIKA.POZDRAWIAM.
Boguslawa Maj
Panie Tomku zrobiłam schab według Pana przepisu.👍 Smakuje wyśmienicie. Serdecznie pozdrawiam.😄
Jolanta Marek
Panie Tomku a jakąś fajną kruchutką wołowinkę obiadowo- kanapkową? Próbowałam sama, ale wyszła sucha i bez smaku
voyteknet
Te jabłka to nie są renety ...