Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Co Zrobić Gdy Dziewczyna Nie Odpisuje?

Dodano: 2017-03-29

Wyświetleń: 81694

Czas trwania: 10:17

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Co Zrobić Gdy Dziewczyna Nie Odpisuje?


         Odbierz Już Teraz Darmowy Kurs Wideo i Zacznij Poznawać Atrakcyjne Kobiety: http://bit.ly/2znQaiT

Zacznij uwodzić kobiety już teraz, FUNDAMENTY UWODZENIA: http://bit.ly/2fUWbhL

NASZA STRONA Z DARMOWĄ WIEDZĄ: http://bit.ly/2mUaqEg
KSIĄŻKA VINCENTA: http://bit.ly/2mU58s4
BLOG VINCENTA: http://bit.ly/2nswwip        

Komentarze


Instynktowne Uwodzenie
SPALONY... ale nie ze wstydu:) Totalnie zjarany studyjnymi lampami staję przed kamerą, by dać Ci jedną prostą wskazówkę, która oszczędzi Ci WIELE nerwów. Zburaczyłem się z poświęceniem, byś Ty nie musiał tego robić... ze złości na kobietę, która nie odpisuje na SMS, nie oddzwania, czy przekłada spotkanie. Gorąco zachęcam do odebrania Darmowego Kursu Wideo, Dzięki Któremu Zaczniesz Poznawać Kobiety: http://bit.ly/2znQaiTPozdr i do następnego!PS. Dodatkowa informacja, zawsze możesz się z nami skontaktować pisząc email na [email protected]
Justyna Rębisz
A jesli facet nagle urywa kontakt i znika jak duch mimo ze obiecal gruszki na wierzbie to co wtedy?
Naza Rek
jakimś dziwnym trafem chłopaki tak nie odpierdalają
Jawegiel
Jako że to najpopularniejszy film pozwolę sobie zadać tutaj dwa frapujące mnie pytania.1 Czy kobiety lubią być podrywanena DG (na ulicy, przystanku, w sklepie) ? Czy można na DG zagadywać małolaty (na oko 15-17 lat) czy próbowaliście i podzielcie się opiniami jeśli tak, a jeśli nie, to jak podejrzewacie by one na podryw w dzień zareagowały?
Gorloj
zabić się
ibox 366
Jakoś mam tak gdy przeglądam filmiki, sam rzuca mi się w oczy. Traktuje trochę jak sugestia/podpowiedź z podświadomości. Idealnie w tempo dobrze słyszeć te słowa i potwierdzam je w 100%. Miałem takie podejście, ale trochę się skomplikowało i trochę poszło. Jednak nerwy itp. emocje u mnie nie istnieją JUŻ :D się przeszło teraz widzę prawie wszystkie nerowe odruchy, tiki. Dzięki za przypomienie podejścia <Like IT> Pzdr.
PaweQ7
Czy można odwrócić jeszcze taką sytuację? Zaczęło się idealnie, seks, długie rozmowy, wiele wspólnych tematów...ale później popełniłem te błędy z filmu, za bardzo przycisnąłem, a ona mi powiedziała w prost, że nie lubi takich zachowań.
ProBambik
Dziękuję ale za bardzo mi to nie pomogło
Mateusz
To ja mam takie pytanie poznałem dziewczynę no już trochę czasu, minęło ale to nie w tym rzecz, mi się rozchodzi o to ze pisaliśmy ze sobą na początku śmieszna sytuacja bo dwa dni w sumie lajtowo i tak dalej i nagle przestała się odzywać, napisałem jej ze co się dzieje czy zajęta jesteś będziesz miała chwile czasu to napisz i cały czas cisza była. Ale mnie to rozbawiło jedynie ze tak zajebiście mi się z tobą pisze jesteś mój przez telefon trochę wredna była ma dziecko oczywiście mieliśmy się spotkać ale czar prysł, znajomy mi powiedział żebym jednak dal se spokój bo ta dziewczyna jest niedojrzała emocjonalna jeszcze jak ci teksty, gada typu ze dużo facetów pisało z nią ze olała kogoś tam kto jej proponował wyjazd do norwegi. Daj se spokój chłopie nie wiem po co ona cie trzyma na fb jak był byś druga opcją, dla niej na twoim miejscu bym ja po prostu olał bo to nie ma sensu jak by jej zależało na tym wszystkim to by się z tobą spotkała i pisała sms, widziałem twoich ze nic złego takiego nie napisałeś do niej żeby mogła pomyśleć ze jesteś jakiś dziwny, jak dla mnie ona sama nie wie czego chce a teksy typu ze chlała chodziła na imprezy a teraz inaczej myśli hmm no nie powiedział bym widziałeś napisałem jej od ciebie ze na sunrise byś pojechała ze mną i się zgodziła wiec wywnioskuj sam, ciekawe jestem co na to powiesz Vincent
White Raven
To przerażające, że tak dużo mężczyzn myśli, że kobieta kobieta chciała porozmawiać, dać numer, to jest im coś winna.