Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Powrót na Jowisza - lektor pl.

Dodano: 2012-04-15

Wyświetleń: 440287

Czas trwania: 46:46

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Powrót na Jowisza - lektor pl.


         Powrót na Jowisza .        

Komentarze


hamba- mamba
A tak naprawde to nic nie wiedzą tylko spekuluja i chuja wiedza i ludzkość w błąd wprowadzaja ptasie różdżki
hamba- mamba
Ale pierdolenie , wbijaja ludziom glupote do głowy naukiwcy i spekulanci jebani
Mariusz Baska
Wy wielcy inżynierowie zajmijcie się naszą kochano jeszcze w miarę piękną planetą a nie wydawać miliardy dolarów na jakieś bzdurne wyprawy,ludziska opamietajcie się jeszcze chyba nie jest za późno????
PejDej
jowisz to nie planeta, to gazowy olbrzym. a "planeta" to przydomek ciała niebieskiego, które zostało zaliczone jako jedno z większych.
Karol Wnęk
Thanks ;)
Jaśko Muzykant
plus dla realizatorów za przytrzymanie widzów do końca filmu. O entuzjazmie porównywalnym z lotem na Księżyc nie może być dziś mowy, ale może jakiś oddźwięk będzie. Dla mnie duże ilości wody na planecie czy jej satelicie (Europie) to 50% szans na powstanie życia.
Adrian Kraska
Jeśli jest metan, amoniak i woda, to wskutek wyładowań atmosferycznych musza powstawać białka. Wyłapane przez grawitację skały wytrawia kwas cyjanowodorowy. Powstają mikroogniwa inicjujace łączenie się węglowodorów ze związkami azotu. Cyjanek żelaza zachowuje się jak katalizator. Wytrąca z amoniaku elektron. Do tego dochodzi efekt cieplarniany ze zgromadzonych chmur węglowodorów. Jeśli utrzymuje się wysoką temperaturą, powstaje para wodna, która reaguje z metanem dając tlenek węgla.
Andre Kowalski
Dobre opracowanie i świetny lektor. Po przejrzeniu wielu poniższych komentarzy aż nie mogę uwierzyć, że są ciągle wśród nas jednostki z epoki kamienia łupanego. Zdumiewające.
Mega SuperKuba2
Fajne interesuje sie i tak kosmosem
Gatubelo
Dlaczego księżyce Jowisza są tak aktywne GEOLOGICZNIE?! No, no...