Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

Cejrowski o dyscyplinie, kwiatach w Sejmie i Smoleńsku 2019/03/12 Radiowy Przegląd Prasy 990

Dodano: 2019-03-23

Wyświetleń: 78085

Czas trwania: 31:28

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału Cejrowski o dyscyplinie, kwiatach w Sejmie i Smoleńsku 2019/03/12 Radiowy Przegląd Prasy 990


         #RadiowyPrzeglądPrasy tylko na kalane YouTube Wojciecha Cejrowskiego - zapraszamy do subskrypcji: https://www.youtube.com/wojciechcejrowski?sub_confirmation=1 i włączenia powiadomień.

#Cejrowski        

Komentarze


Tomasz Urbański
zgadzam się z panem Wojciechem'
ciox
Rudnik straszny lewak... Typ - mądry inteligetny dobrze prosperujący przedsiebiorca( większość dochodu z zwrotu vatu xD) typowy wyborca PO
Trebor Xwokam
I to jest akurat prawda miałem surowego ojca i surowo uczono nas w szkole a mimo to nie powiem nic złego o swoich nauczycielach ani o tacie za którym już tęsknię bo odszedł w lutym
Rafał Ujma
Wow!Lewak P.Andrzej dostrzegł coś pozytywnego w tradycyjnym staromodnym sposobie wychowania w szkole,czyli tzw.: łapy.Chyba się w głowę uderzył chłopina.Mam 46lat.W szkole aniołkiem nie byłem i również wspominam ten rodzaj kary bez nadmiernej poprawnej politycznie ekscytacji.Nikt niewinny "łap" nie otrzymywał.
Alfred Nobel
Panie Cejrowski? Pan jest (epitet) zaje*bisty! Pozdrawiam serdecznie z Wrocławia.
marcinkowski mariusz
Pan Cejrowski zapomina, że do dzisiaj nie rozwiązano zagadki śmierci generałów Zagórskiego, Rozwadowskiego, Sikorskiego, Papały itd i to nie jest wina Putina ale nasza. Pan z uporem muła pomija inne bezsprzeczne morderstwa, nierozwiązane przez nas a dokonane prawie 100 lat temu. Kolejna sprawa, nawet jakby wyszło na to że Putin osobiście udusił w tym samolocie Kaczyńskiego, wredny Putin przyznaje się publicznie-"eto ja ubił jewo kak sobaku", to co mu wariatowi pan zrobisz? zbombardujesz pan Moskwę czy kolejna komisja czy aby Wołodia nie łże dla jaj ?
Kinga Pepede
Czy rodzice kochają dzieci? Czy kochają wszystkie swoje dzieci? Można by dyskutować. Czy wyeliminowanie klapsów z metod wychowawczych wyeliminuje sadystów z grona rodziców? Są jakieś badania na temat co tworzy domowego sadystę? Słyszałam, że biją ci, którzy byli bici. Jaka jest możliwość realnej kontroli przestrzegania zakazu kar cielesnych w domu? Trzeba monitorować działanie tego prawa.
bialywhite
Wacek nie bryknął do Stanow Zjednoczonych. Waclaw w USA mieszka od lat. Po prostu wrócil do domu. A, że udupił karakale - to chwala mu za to.
Moje Konto
PANIE WOJCIECHU!!! Proszę o komentarz w sprawie Królestwa Kabuto. Pls pięknie so much! :)
Marcin Berman
"od parówki daleko do samolotu". No właśnie chodzi o to, że nie daleko :D Panie, tensor taki sam, przynajmniej póki mówimy o samym kadłubie.