Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

PILNE! Niespokojnie pod Auschwitz ws. upamiętnienia Polaków pomordowanych przez Niemców!? #1

Dodano: 2019-06-14

Wyświetleń: 60086

Czas trwania: 51:11

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału PILNE! Niespokojnie pod Auschwitz ws. upamiętnienia Polaków pomordowanych przez Niemców!? #1


         Dzień Otwarty wRealu24: 15 czerwca, pomiędzy godz. 12:00 a 15:00. Zapraszamy!

Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24

Darowizna PayPal
https://wrealu24.tv/wspomoz-nas

Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: https://wrealu24.tv

Zapraszamy na: 

Subskrybuj Kanał: https://www.youtube.com/channel/UCiwsDgj8mJnsGOr6oN-2OVQ

Facebook: https://www.facebook.com/TelewizjawRealu24/

Twitter: https://twitter.com/wrealu24_pl 

Stronę: https://wrealu24.tv        

Komentarze


Bozena makos
Czy nie widzicie Kto rzadzi POLSKA Hanba !!!!! Duda Hanba !!!!!Kaczynski hHanba morawiecki !!!!!!!!
oo ixik
Polacy zrozumcie to że jesteście daaaremni!!! Nie dbacie o własne korzenie o Polskość,to kim wy jesteście gamonie??? Dziwicie się że każdy na Polskę pluje??? Zawsze każdy będzie pluł na tchórza skoro nie dbacie o swoja historię..Może przesadzę ale jednak zaczynam wierzyć w to że sobie zasłużyliście na 123 lata rozbiorów,bo jesteście bandą niewolników i pajaców europejskich, szkoda tylko tych co zawsze walczyli o Polskość skoro lemingi woleli mieć tylko i wyłącznie pełne brzuchy!!!Żółć mi pęka jak patrzę na wasze nic nie robienie dla własnej Ojczyzny...Was trzeba wybić przynajmniej połowę ni mniej ni więcej. Ten który nie szanuje własnej ojczyzny nie ma prawa żyć dla tego Kraju !!!
oo ixik
Polacy gdzie wy jesteście i kim wy jesteście??? Tak tak,śpijcie dalej...Obyście ponownie nie jęczeli przez kolejne minimum 70 lat że Naród Polski był mordowany!!!POBUDKA LENIE !!!
Danuta Dziur
Nauczyciele strajkuja mowiac ze chodzi im o dobro dzieci a jak przekazuja historie kłamstwo i obłuda
Elzbieta Zawistowska
Ja byłam 20 lat temu w Auszwidz z Norwegem i nasza przewodniczka którą mieliśmy opowiedziała nam prawde wtedy że pierwszymi więżniamy byli Polacy ,że potem inne narodowowści o Pileckim o konspiracji Polaków ,a Birkeneł podobóz było zbudowane dla żydów .Dzieki tej Pani mogłam przetłumaczyć prawdę wielki szacunek dla tej Pani dziś pewno już nie pracuję ta Pani .
Elzbieta Zawistowska
Dziś jest prawie 60 tyś,wyświetleń mam nadzieje że na nastepny rok przyjedzie z nas choć połowa na 80 rocznice przeciw polskojęzycznemu żydowskiemu rzadowi w naszym kraju tak jak za czasow od roku 1945 kiedy Bernia przywiózł nam sowieckich zydów do rządzenia krajem POLSKIM gdzie więcej żydów kolaborowała z Hitlerem niż walczyło z nimi ?
Elzbieta Zawistowska
Witam na drugi rok jak będe zdrowa na bank przyjadę ,dzięki bo nie wiedziałam o takiej rocznicy że jest że istnieje taki dzień .
BEATA FIGLEWICZ
Witam. Żmijowe plemię ! Zostanie was tylko tyle ile największe drzewo świata daje cienia!! Daj Panie ....., aby tego plemienia wogóle nie było na świecie i tych pieprzonych szabes goi!!!!! Ewa
Andrew Wazagow
Wybitnie zle przygotowany program. Gdybym mial postawic stopnie za poszczegolne atrybuty to, niestety dwoja dla prowadzacego za brakumiejetnosci werbalnych , dwoja za tytul nie pasujacy do tresci , dwoja za slaba informacyjnosc , a za zakonczenie dwoja z minusem , bo jak to ? koniec filmu nastepuje z idiotycznym zaproszeniem nas z powrotem o 14:00 ?
jędrek
Smutna zakłamana prawda o obozie https://www.youtube.com/watch?v=1wKK-xQxgP8 https://www.cda.pl/video/210086463/vfilm