Wybierz format pliku, który chcesz pobrać

MANU. BĄDŹ SOBĄ! - oficjalny zwiastun filmu

Dodano: 2019-03-18

Wyświetleń: 427612

Czas trwania: 02:34

Podstawowe formaty

Dodatkowe formaty

Opis materiału MANU. BĄDŹ SOBĄ! - oficjalny zwiastun filmu


         MANU. BĄDŹ SOBĄ! - najwyższych lotów animacja o tym, że wiara w siebie dodaje skrzydeł - w kinach od 5 kwietnia.

Świetny dubbing, masa humoru i rozrywka najwyższych lotów – jednym słowem „Manu. Bądź sobą!” – animowana komedia familijna o sympatycznym ptaszku, który przez całe dzieciństwo myślał, że jest mewą. Film, który zagości w kinach 5 kwietnia, to piękna i zabawna opowieść o tym, że naprawdę warto być sobą, różnice nie mają, a wiara we własne siły może czynić cuda. W polskiej wersji językowej usłyszymy znakomite głosy: Czesława Mozila, znanego m.in. z roli bałwanka Olafa z „Krainy Lodu”, oraz Adama Zdrójkowskiego – gwiazdę serialu „Rodzinka.pl”, która ma na swoim koncie udział w dubbingu przebojowego „Sing”. Promocję filmu wspiera hit Roksany Węgiel „Anyone I Want To Be” (blisko 20 milionów wyświetleń w serwisie Youtube), do którego przygotowano specjalną wersję teledysku z fragmentami animacji „Manu. Bądź sobą!”.

Manu (Adam Zdrójkowski) dorasta w kochającej rodzinie, wierząc, że jest mewą. Jednak w trakcie pierwszej lekcji latania okazuje się, że należy do zupełnie innego gatunku skrzydlatych. Odrzucony przez swoje dotychczasowe stado, opuszcza rodzinne gwiazdo w poszukiwaniu prawdziwej tożsamości. Na swojej drodze spotyka ptasie rodzeństwo jerzyków, które szybko przyjmuje go do swojej paczki. Przyjaciołom towarzyszy pewien przerośnięty, niepotrafiący latać, ale za to bardzo sympatyczny indyk Percival (Czesław Mozil). Wkrótce wraz z mewami, wszystkie gatunki będą musiały połączyć siły, aby stawić czoła gangowi gryzoni, który specjalizuje się w podkradaniu ptasich jaj. Za rogiem czai się jednak kolejne niebezpieczeństwo, które pokaże, że w byciu sobą jest moc a różnienie się od innych bywa bardziej przydatne niż wszystkim się może wydawać.        

Komentarze


Anonimous
Podoba mi się zwiastun tylko z tego względu, że jest tu moja ulubiona piosenka Roksi. Ale fabuła jest już tak przereklamowana i nudna, że szkoda gadać
mysz 11
Ja to obejrzyłem 3 razy jest najlepsza bajka na świecie
KONRAD STOPPA
To jest podróba "Riko prawie bocian"
Antoni Dymecki
Marność nad marnością
RoxPL
Jakby Węglowi nie zapłacili to podejrzewam że prawie nikt by na to nie poszedł XD kolejna bajka typu "Brzydkie kaczątko".
Mruk cuiavia
Piękna bajka
Marzena Życzyńska
💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄💏🌹🌹🌹🌹
Marzena Życzyńska
😘😘😘😘😘😘😘🥰🥰🥰🥰😍😍😍😻😻🧡🧡💛💛💛💚💚💜💜💙♥️💘💝❤️💟❣️💌💕💞💓💗💖💋💋💋💋💋💋💋
Ala Trala
Proszę was znowu ta piosenka
Jagoda Białas
ja nie mogę ale cringe